مطالب مرتبط:

گفت گویی با میثم خطیبی

گفت گویی با میثم خطیبی

tm.aspx

علیرضا خطیبی یکی از آینده داران دوومیدانی ایرا اعلام نمود با حضور در این اردوه تفاوت اردو با رکورد گیری را متوجه شدم امیدوارم در آینده شاهد این اردو ها باشیم.

پیش از این هم برای دوندگان نیمه استقامت و استقامت اردو برگزاری شده بود، اما هر مرحله حدود سه روز بود. دو روز برای ورود و خروج و یک روز هم رکوردگیری از ورزشکاران صورت می گرفت.

وی افزود: صرفا آگاهی از رکورد ورزشکاران مهم نیست. در این اردو مربیان خوبی حاضر داشتند. رده سنی بزرگسالان نیز به صورت همزمان در اردو شرکت داشتند و این فرصت برای ما فراهم شد تا هم از دیگر ورزشکارن با تجربه و هم از مربیان تکنیک‌های جدید را یاد بگیریم و مشکلات را برطرف کنیم.

دونده شیرازی خاطرنشان کرد: به صورت تخصصی در ماده ۱۵۰۰ متر می‌دوم و تلاش می‌کنم تا برای رقابتهای صحرانوردی قهرمانی آسیا که در بحرین برگزار می‌شود، آماده شوم. پیش از این در شهر شیراز زیر نظر آقای فرقانی تمرین می‌کردم . در حال حاضر شاگرد آقای علی مانیزان هستم. امسال در رقابتهای جوانان در ۱۵۰۰ متر دوم شدم و در سه هزار متر با مانع در جایگاه سوم قرار گرفتم، اما همانطور که اشاره کردم هدفم در کوتاه مدت رقابتهای آسیایی است.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با میثم خطیبی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi