احسان حدادی استثنا دوومیدانی ایران

احسان حدادی استثنا دوومیدانی ایران

tm.aspx

مجید کیهانی یکی از بهترین رئیس های تاریخ فدراسیون دوومیدانی ایران اعلام نمود که کیم مربی خارجی احسان حدادی برای آماده سازی وی برای المپیک چهارشنیه وارد تهران خواهد شد.

مجید کیهانی با اعلام حمایت کامل از احسان حدادی برای المپیک آینده گفت: حدادی در تاریخ ورزش ایران یک استثناست و برای موفقیت او در المپیک ریو همه کار می‌کنیم.

کیهانی در مورد تامین هزینه های مورد نیاز این قهرمان اضافه کرد: حدادی نباید نگران هرینه باشد. برای موفقیت او اگر نیاز باشد یک میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌کنم تا مدال ارزشمند حدادی در المپیک تکرار شود

رئیس فدراسیون دوومیدانی همچنین از جذب مربی خارجی برای احسان حدادی خبر داد و به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: کیم بوخونسف که در المپیک ۲۰۱۲ لندن هدایت احسان حدادی را برعهده داشت، طبق توافق انجام شده بار دیگر مربیگری وی را برعهده می‌گیرد و قرار است چهارشنبه این هفته ششم آبان به ایران بیاید.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “احسان حدادی استثنا دوومیدانی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi