مطالب مرتبط:

گفت گویی با رضا ابوالفتحی

گفت گویی با رضا ابوالفتحی

tm.aspx

رضا ابولفتحی مرد بزرگ دوومیدانی ایران که هم اکنون سمت سرپرست و مربی دوهای نیمه استقامت و استقامت می گوید اردوی تهران برای ورزشکاران جنبه آموزشی داشت و قصد داشتیم بر معلومات ورزشکاران بیفزاییم.

رضا ابوالفتحی اظهار داشت: ورزشکاران دوهای نیمه استقامت و استقامت اردوی بسیار خوبی را در تهران پشت سر گذاشتند. در این اردو نزدیک به ۴۰ ورزشکار و ۱۲ مربی از اقصی نقاط کشور گرد هم آمدند و ورزشکاران سه رده سنی برای نخستین بار در کنار یکدیگر به تمرین و آموزش پرداختند.

وی افزود: دراین مدت برخی از دوستان نسبت به زمان برپایی اردو انتقاد داشتند که باید خدمت این عزیزان عرض کنم که این اردو بیشتر جنبه آموزشی داشت و طی چند روز ورزشکاران مرتب در کارگاه های آموزشی حضور یافتند. ما در این اردو که اتفاقا پیش از فصل تمرینات ورزشکاران تشکیل شد، آموزش های لازم را به ورزشکاران برای انجام بهتر تمرینات ارایه کردیم.

سرپرست و مربی اردوی دوندگان نیمه استقامت و استقامت تاکید کرد: در همین اردوی چند روزه تهران آقای “بهروز صالح لی” و مربیان وطنی در جریان آخرین وضعیت ورزشکاران قرار گرفتند و به خوبی نقاط ضعف انها را شناسایی کردند. بر همین اساس نیز برنامه مدونی را برای ورزشکاران در نظر گرفتیم تا با شروع تمرینات انها به خوبی روی نقاط ضعف خود کار کنند.

ابوالفتحی در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: در صورتی که برگزاری این گونه اردوها تداوم داشته باشد، قطعا کار برای مربیان آسان تر است. در صورتی که فدراسیون به حمایت های خود ادامه دهد می توان امیدوار بود که تا دو سال آینده در دوهای استقامت و نیمه استقامت به توسعه پایدار برسیم. ما هم اکنون در دوهای نیمه استقامت با تعدد ورزشکار روبرو هستیم اما در دوهای استقامت کمبود ورزشکار به خوبی احساس می شود.

سرپرست و مربی اردوی دوندگان نیمه استقامت و استقامت در پایان عنوان داشت: جا دارد از آقای کیهانی رئیس فدراسیون که با حضور خود در جمع ورزشکاران قوت قلبی برای آنها بود، تشکر کنم. همچنین از آقای مهاجرشجاعی نیز بابت حمایت هایش از ورزشکاران دوهای نیمه استقامت و استقامت تشکر می کنم. باید از مربیان عزیز نیز که دراین اردو حضور داشتند، تشکر کنم و ابراز امیدواری کنم که تمام مربیان زحمت کش دوومیدانی همچنان فدراسیون را در کشف و پرورش استعدادها یاری کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با رضا ابوالفتحی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi