مطالب مرتبط:

گفت گویی با استعداد عالی دوومیدانی ایران

گفت گویی با استعداد عالی دوومیدانی ایران

tm.asییpx

علی رستمی که چندی پیش قهرمان دو سه هزار متر با مانع جوانان کشور در تهران شد اعلام نمود که بهترین های ایران در این ماده به رقابت پرداختند.

سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور از نظر رکورد‌ها و ورزشکاران حاضر در مسابقه بسیار بالا بود. در دوی سه هزار متر با مانع دوندگانی چون بیرانوند و قادری حضور داشتند که رقابت تنگاتنگی را ایجاد کردند اما خوشبختانه من به رغم نداشتن آمادگی  به مقام نخست رسیدم.

وی افزود: ما در شهرستان در کنار ورزش کار کشاورزی نیز می‌کنیم. وقتی زمان برگزاری مسابقات کمی به تعویق افتاد موجب شد تا زمانی در رقابت حاضر شوم که بدنم آمادگی لازم را نداشت. در تمرینات رکوردهای بهتری داشتم و اگر در تابستان مسابقه می‌دادم قطعا زمان بهتری را ثبت می‌کردم. ان شاالله در رقابت بعدی با برنامه ریزی بهتری خواهم دوید.

 

دونده قزوینی کشورمان ادامه داد:همین چند روز قبل به اردوی دوندگان نیمه استقامت و استقامت در تهران دعوت شده‌ام اما متاسفانه به علت مشکلات شخصی از حضور در اردو بازماندم. قطعا در مراحل بعدی خودم را به اردو خواهم رساند. اگر تمرینات خوب و منظمی داشته باشم و شرایط فراهم شود مطمئن هستم به رقبتهای آسیایی خواهم رسید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با استعداد عالی دوومیدانی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi