فدراسیون دوومیدانی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا را تسلیت گفت

فدراسیون دوومیدانی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا را تسلیت گفت

tm.ششaspx

فدراسیون دوومیدانی در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت تا بتواند به عنوان بخش کوچکی از جامعه ورزش در این مراسمات ایفای نقش کند.

“آمده بود تا سجاده ای بگستراند به گستره کربلا، وضویی سازد از خون و نمازی بخواند به عظمت عاشورا و اینک این حسین(ع) است که زیر باران تیرها نماز وصل را قامت بسته است.

بومی سیاه، قلمی سرخ، نقاشی زبر دست و نقشی خون رنگ، قلم بر بوم می لغزد و نگارینه ای از منحنی‌ها  و شکسته‌ها از قدهای خمیده و شمشیرهای شکسته را نقش می‌کند. نقش سرخ شهامت بر بوم کربلا شکل می‌گیرد و در نگارخانه هستی به نمایش در می‌آید و زمین و آسمان بر نقش و نقاش سلام می‌دهند.

فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام شهادت فرزند پیامبر، سالار آزادگان جهان و سید و سرور شهیدان اسلام، امام حسین علیه السلام و علمدار با وفایش حضرت ابوالفضل العباس ( علیه السلام ) را به شیعیان ایران، جامعه ورزش کشور و خانواده دوومیدانی کشور تسلیت عرض می کنیم.”

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “فدراسیون دوومیدانی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا را تسلیت گفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi