مطالب مرتبط:

سخنان نماینده ویژه فدراسیون در تشیع پیکر ریحانه بهشتی

سخنان نماینده ویژه فدراسیون در تشیع پیکر ریحانه بهشتی

tm.aspx

صیامی شخصی که فدراسیون دوومیدانی به صورت ویژه برای تشیع پیکر ریحانه بهشتی فرستاده بود اعلام کرد که ارزش کارهای خداپسندانه بانوی دوومیدانی خراسان رضوی کمتر از مدال حدادی در المپیک نبوده است.

با دستور آقای کیهانی به عنوان نماینده ویژه در این مراسم شرکت کردم و مراتب همدردی و ناراحتی مسئولان فدراسیون را به اطلاع خانواده آن مرحومه رساندم، جا دارد بازهم از طرف خودم و فدراسیون دوومیدانی این اتفاق غم انگیز را به جامعه ورزش ایران تسلیت بگویم. ما یک ورزشکار و مربی جوان، نجیب و با اخلاق را از دست دادیم و من جملاتی در وصف این فقدان بزرگ ندارم. برای خانواده بهشتی صبر آرزو می کنم و امیدوارم روح او در آرامش باشد.

وی افزود: ریحانه بهشتی پس از مرگ نیز افتخار بزرگی را برای خانواده دوومیدانی رقم زد؛ وی با اهدای اعضای بدنش به چند بیمار نیازمند نشان داد که روح جوانمردی در دوومیدانی ایران موج می زند. به نظرم ارزش کار ریحانه کمتر از مدال حدادی در مسابقات المپیک نبود.

دبیر هیات دوومیدانی استان خراسان رضوی ادامه داد :در این مراسم معاونین محترم ورزش استان و جمعی از قهرمان و پهلوانان خراسان رضوی و هم چنین داور بین المللی و بااخلاق کشورمان محسن ترکی برای تصلی خاطر خانواده مرحومه حضور داشتند و باعث دلگرمی این خانواده غم دیده شدند.

صیامی در پایان خاطر نشان کرد: خانواده داغدار ریحانی در گفت و گو با بنده از رییس فدراسیون به دلیل ابراز همدردی و تاسف، صمیمانه تشکر کردند. همچنین از مدیر کل ورزش استان و هیات استان رضوی نیز که ترتیبی اتخاذ کردند تا پیکر مرحومه بهشتی در قطعه نام آوران بهشت رضا به خاک سپرده شود، تشکر کردند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “سخنان نماینده ویژه فدراسیون در تشیع پیکر ریحانه بهشتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi