مطالب مرتبط:

دیدار کیهانی با وزیر ورزش

دیدار کیهانی با وزیر ورزش

tm.aspیx

وزیر ورزش دکتر محمود گودرزی در جلسه ای با حضور اکثر فدراسیون های ورزشی اعلام نمود که با همدلی و همکری میتوان تمام مشکل ها را حل نمود.

دکتر محمود گودرزی عصر امروز در نشست با روسای فدراسیون های ورزشی، با بیان اینکه در هر شرایطی باید از ورزش حمایت کرد، اظهار داشت: همه ما اعضای یک خانواده هستیم و با تعامل و همفکری می توان بر بسیاری از مشکلات چیره شد .

او افزود: مسایل مربوط به ورزش در  جمع خانواده بهتر حل می شود و چنانچه موردی در هر بخشی پیش آید می توانیم با بهره گیری از تجارب مسئولان ، پیشکسوتان، صاحب نظران و بزرگان وزارتخانه در جمع خانواده ورزش مرتفع کرد.

وزیر ورزش و جوانان فدراسیون های ورزشی  را به انجام کار تیمی توصیه کرد و در  از فدراسیون ناشنوایان به خاطر کسب جایگاه چهارمی در بازی های آسیا اقیانوسیه و فدراسیون بیماری های خاص به نتایج خوب در مسابقات امیدها در آرژانتین تشکر کرد و اظهار داشت: همچنین از فدراسیون نابینایان و فدراسیون جانبازان و معلولان که کمک می کنند تا بچه های آسیب دیده از انزوا خارج شوند و در جمع های ورزشی حضور پیدا کنند و با اجتماع پیوند بخورند، قدردانی می کنم.

او همچنین به نمایشگاه استعدادیابی که توسط معاونت قهرمانی برپا شده بود اشاره کرد و گفت: از فدراسیون هایی که در تشکیل این نمایشگاه همکاری کردند قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم شاهد فعالیت بیشتر فدراسیون ها در این بخش باشیم.

دکتر محمود گودرزی علت برپایی این نمایشگاه و راه اندازی پایگاه های استعداد یابی در سراسر کشور را بررسی نوسانات در کسب نتایج قهرمانان ملی در رویدادهای ورزشی و تثبیت افتخار آفرینی ها اعلام کرد و اظهار داشت: امیدوارم در پایان ۳ سال ،۳۱ استان کشور صاحب مرکز استعداد یابی شوند.

او در این جلسه دیدار معاونین وزارت ورزش و جوانان با دکتر جهانگیری را مورد توجه قرار داد و در ادامه نتایج این نشست را مثبت ارزیابی کرد و گفت: معاون اول رییس جمهور پس از شنیدن گزارش های معاونان وزارتخانه بر نگاه علمی وزارت ورزش و جوانان به مقوله ورزش و برنامه های توسعه ای ما در این بخش صحه گذاشت.

وزیر ورزش و جوانان همچنین به گزارش ارایه شده به دولت در هفته تربیت بدنی اشاره کرد و اظهار داشت: دکتر روحانی از اقدامات انجام شده در حوزه ورزش قدردانی کردند و در ادامه توصیه هایشان، برنامه ریزی برای کسب نتیجه در المپیک را مورد توجه قرار داد و اعلام کردند که دولت هم در حد توان خود از وزارت ورزش و رشته های المپیکی حمایت خواهد کرد.

گودرزی همچنین در این جلسه به برنامه های ارزیابی معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای اشاره و توصیه کرد، پس از حضور در هر رویداد ورزشی همانطور که دلایل پیروزی هایتان را  بررسی می کنید باخت ها نیز آسیب شناسی و گزارش ها در اختیار یکدیگر قرار بگیرد.

لازم به یادآوری است که مجید کیهانی به عنوان رئیس فدراسیون دوومیدانی در نشست وزیر ورزش با روسای فدراسیون های ورزشی حضور داشت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دیدار کیهانی با وزیر ورزش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi