وزیر آموزش و پرورش هم از خانواده بانوی بزرگ دوومیدانی تقدیر کرد

وزیر آموزش و پرورش هم از خانواده بانوی بزرگ دوومیدانی تقدیر کرد

tmییی.aspx

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گذشت خانم بهشتی را به خانواده وی تسلیت گفت و از کار های خداپسندانه خانواده وی تقدیر و تشکر نمود و از درگاه خداوند برای وی درخواست مغفرت نمود.

ریحانه بهشتی، دونده و مربی دوهای اسقامت کشور، خواهر شهید پرویز بهشتی و دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه رضویه مشهد که هفته گذشته به دلیل عارضه مغزی به کما رفته بود پس از تایید نهایی مرگ مغزی توسط پزشکان، به بیمارستان منتصریه مشهد منتقل شد تا اعضای بدنش به چند بیمار نیازمند جان دوباره ببخشد.

علی اصغر فانی وزیر وزارت آموزش و پرورش کشور، با صدور پیامی خطاب به خانواده بهشتی ضایعه درگذشت این معلم فداکار و زحمتکش و ورزشکار حرفه ای دوومیدانی را به جامعه فرهنگی تسلیت گفت و اهدای اعضای آن مرحومه را نوعی انسان‌دوستی و الگویی برای ترویج فرهنگ اهدای عضو برشمرد.

فانی در این پیام ضمن تقدیر از این عمل انسان دوستانه و تسلیت درگذشت این معلم ارزشمند به خانواده بهشتی ، جامعه فرهنگیان به ویژه معلمان استان خراسان رضوی ، از خداوند برای آن مرحومه علودرجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “وزیر آموزش و پرورش هم از خانواده بانوی بزرگ دوومیدانی تقدیر کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi