مطالب مرتبط:

گفتگویی دیگر با یکی از دیگر استعداد های دوومیدانی ایران

گفتگویی دیگر با یکی از دیگر استعداد های دوومیدانی ایران

tm.aspxی

 

ایمان طالبی رسا وی که یکی از انبوه استعداد های دوومیدانی ایران است که قهرمان دو ۱۵۰۰ متر جوانان کشور هم شد اما از عملکردش راضی نبود گفت: عملکردم در لیگ دوومیدانی بهتر از رقابتهای جوانان کشور بود.

 

ایمان طالبی رسا اظهار داشت: سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور خوب بود اما زمان برگزاری رقابتها کمی به تعویق افتاده بود و این امر موجب شد تا رکورد خوبی را به ثبت نرسانیم. در تابستان و در جریان لیگ دوومیدانی رکورد قابل قبولی داشتم و عملکردم خیلی بهتر از قهرمانی جوانان کشور بود.

 

وی افزود: در حال حاضر با دونده‌های نیمه استقامت و اسقامت در اردو هستیم. بعد از مدت ها به یک اردوی مطلوب دعوت شدیم. در سنوات گذشته اردو‌ها بیشتر شکل رکوردگیری داشت، یک روز ورود داشتیم، روز بعد رکورد گیری انجام می‌شد و بعد خروج می‌کردیم. حدود سه روز در تهران بودیم که از دوره آموزشی هم خبری نبود. اما این اردو کاملا متفاوت است.

 

دونده همدانی کشورمان ادامه داد: این بار حدود ۱۰ روز در اردو هستیم و زیر نظر مربیان تمرین می‌کنیم. عصرها نیز کلاس های آموزشی برگزار می‌شود. به این ترتیب اشکال ها برطرف می‌شود و تکنیک های جدید آموزش داده خواهد شد. ضمن اینکه مربیان حاضر در اردو افراد باتجربه و خوبی هستند که ورزشکاران را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

 

طالبی‌رسا در پایان گفت: هدفم در کوتاه مدت رسیدن به رقابتهای صحرانوردی آسیا است که ۱۰ اسفند ماه در بحرین برگزار خواهد شد. اگر از سوی فدراسیون برای حضور در این مسابقات انتخاب شوم، تمام تلاشم را برای کسب بهترین نتیجه خواهم کرد. پیش از صحرانوردی آسیا در قهرمانی کشور شرکت می‌کنم که فرصت خوبی برای محک وضعیت ورزشکارن است. سال گذشته در رده نوجوانان حاضر شدم، امسال به تازگی وارد رده جوانان شده‌ام و امیدوارم باز هم در جایگاه نخست بایستم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی دیگر با یکی از دیگر استعداد های دوومیدانی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi