مطالب مرتبط:

نگاه ویژه فدراسیون به دوهای استقامت و نیمه‌استقامت داریم

نگاه ویژه فدراسیون به دوهای استقامت و نیمه‌استقامت داریم

tm.aییspx

کیهانی که برای بازدید  از اردوی دوهای نیمه استقامت و استقامت در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران رفته بود اعلام کرد که نگاه بسیار ویژه ای به دوهای نیمه استقامت و استقامت داریم و منتظر افتخار آفرینی های بسیار در آینده هستیم .

مجید کیهانی عصر امروز با حضور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران، از اردوی دوهای نیمه استقامت و استقامت بازدید کرد.

کیهانی ضمن بازدید از مراحل تمرینی اردونشینان و ارزیابی آنها توسط کادر فنی و مربیان از خواسته ها و انتظارات ورزشکاران حاضر نیز جویا شد و خطاب به همه اعضای اردو گفت: نگاه ویژه ای به دوهای نیمه استقامت و استقامت داریم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در آسیا مدعی کسب مدال باشیم.

وی افزود: دور از انتظار نیست تا با کمی تلاش  و پشتکار بتوانیم رکوردهای ملی دوهای نیمه استقامت و استقامت که در سالهای دور توسط قهرمانان آن زمان ثبت شده را تغییر دهیم. ما توانستیم توسط حسین کیهانی در مسابقات قهرمانی آسیا به جایگاه چهارم دوی ۳۰۰۰ متر بامانع دست پیدا کنیم که این امر نشان دهنده حضور استعداد هایی است که در آینده برنامه های خاصی را برایشان خواهیم داشت. بنابراین از شما می خواهم تا با بهره گیری از دانش مربیان و تجارب آنها گام بلندی برای رکوردشکنی ملی در دوهای نیمه استقامت و استقامت بردارید.

رئیس فدراسیون دوومیدانی تاکید کرد: حضور دوندگان افریقایی در مسابقات صحرانوردی آسیا برای ورزشکاران ما فرصت مناسبی است تا با بزرگان دوهای استقامت دنیا رقابت کنند. ورزشکاران ما در همین مسابقات می توانند به رکوردهایی دست یابند که ثبت آنها در رقابت های داخلی کار دشواری است.

 

کیهانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و سرپرست اردو گفت: در حد توانم برای دوهای نیمه استقامت و استقامت تلاش می ‌کنم تا به نتایجی که می خواهیم برسیم. مگر می‌شود از لذت تماشای دوهای ۵۰۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر بامانع و حتی ۱۰۰۰۰ متر گذشت. امیدوارم تا با همدلی و همت شما عزیزان یکی از مدعیان سرسخت دوهای استقامت و نیمه استقامت در آسیا باشیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نگاه ویژه فدراسیون به دوهای استقامت و نیمه‌استقامت داریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi