مطالب مرتبط:

نظر رئیس هیات استان گلستان در مورد مسابقات کشوری جوانان

نظر رئیس هیات استان گلستان در مورد مسابقات کشوری جوانان

tیm.aspx

رئیس هیات دوومیدانی استان گلستان می گوید از عملکرد ورزشکارانش در مسابقات قهرمانی جوانان کشور رضایت دارد اما با همت بیشتر می توانستیم نایب قهرمانی خود را به قهرمانی نیز ارتقا دهیم که متاسفانی این اتفاق نیفتاد.

از عملکرد نمایندگان جوان گلستانی در مسابقات قهرمانی کشور رضایت کامل دارم، سطح مسابقات با توجه به اینکه در شش ماهه دوم سال هستیم و آمادگی ورزشکاران به طور نسبی در حد رقابت های آغاز فصل نیست، خوب بود تا جایی که در برخی از مواد شاهد ثبت رکورد های خوبی بودیم.

وی افزود: تصور می کردیم تیم گلستان می تواند قهرمان این دوره از مسابقات شود ولی با غیبت ورزشکار دهگانه ای خود که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی بود ، در نهایت به مقام دوم بسنده کردیم. ما در استان گلستان و در رده سنی جوانان استعدادهای بسیار خوبی داریم برای که شکوفایی نیازمند حمایت و توجه مسئولین هستند. به عنوان نمونه هادی مداحی در پرش سه گام، دانیال کاووسی در پرتاب نیزه و حتی امینه کشیری که در بخش بانوان فعالیت می‌کنند، می توانند امیدهای آینده ساز دوومیدانی کشور باشند. امیدوارم تا با درایت مجید کیهانی در راستای حمایت از استعدادهای ناب دوومیدانی اهداف ویژه فدراسیون نیز تحقق یابد.

رئیس هیات دوومیدانی استان گلستان در پایان تاکید کرد: برپایی اردوهای منظم و هدفمند برای جوانان و استعدادهایی که توانایی کسب مدال و ثبت نتایج مطلوب در عرصه های بین المللی را دارند، یکی از راه های مهم رسیدن به اهداف بلند مدت دوومیدانی است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نظر رئیس هیات استان گلستان در مورد مسابقات کشوری جوانان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi