مطالب مرتبط:

درخواست مربی تیم جوانان زنجان از فدراسیون

درخواست مربی تیم جوانان زنجان از فدراسیون

tm.aیspx

مربی تیم دوومیدانی جوانان استان زنجان از فدراسیون درخواست می کند که این جوانان آینده و پشتوانه ورزش دوومیدانی هستن و فدراسیون باید حمایت بیشتری از آن ها به عمل آورد.

حسن جعفری اظهار داشت: رقابتهای قهرمانی جوانان کشور از سطح خوبی برخوردار بود و اکثر ورزشکاران شاخص استانها در آن حاضر بودند تا رقابت نزدیکی را شاهد باشیم. با اینکه زمان برگزاری مسابقات کمی به تعویق افتاده بود اما از نظر جوی شرایط خوبی حاکم بود و ورزشکاران مشکلی با زمان مسابقه نداشتند.

مربی صادق مردانی اضافه کرد: صادق از ورزشکاران مستعد و آتیه دار در ماده پرش طول است، او در نونهالی رکورد ۶.۳۵ متر را برای خود به ثبت رساند. در حال حاضر نیز در این مسابقات ۷.۲۱ متر پرید و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. خوشبختانه روند رو به رشد او شیب ملایمی را طی می کند. او از نظر پشتکار، فیزیک و سرعت نیز یکی از بهترین ها است. البته در رقابتهای قهرمانی جوانان کشور دچار مصدومیت شد.

وی ادامه داد: به عقیده من فدراسیون برای تضمین آینده دوومیدانی باید بیش از پیش از رده جوانان و نوجوانان حمایت کند. تمام اینها ورزشکاران آینده ما هستند. بحث من صرفا صادق مردانی نیست. در شهرستان ها امکانات محدود است و ورزشکاران از نظر مادی و سخت افزاری واقعا در فشار هستند. البته از آقای گرزی رییس هیات زنجان تشکر می کنم که از همه نظر تا حد امکان از ورزشکاران استان حمایت می کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “درخواست مربی تیم جوانان زنجان از فدراسیون”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi