اهداف استعداد جدید دوومیدانی ایران

اهداف استعداد جدید دوومیدانی ایران

tm.aبسspx

قهرمان با استعدا ایرانی رضا ملک پور که قهرمانی دو ۴۰۰ متر با مانع جوانان جهان را در کارنامه دارد می گوید: برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ هدفگذاری کرده است و امیدوار است بتواند برای ایران افتخار آفرینی کند.

سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور در برخی مواد واقعا بالا بود و ورزشکاران با اختلاف کم، رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر داشتند. در دوی ۴۰۰ متر رقبای خوبی حضور داشتند و با اختلاف زمانی کم در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

وی افزود: من امسال در رقابتهای آغاز فصل نیز حضور داشتم و به عنوان سومی در ۴۰۰ متر رسیدم. با توجه به اینکه جوان هستم در بزرگسالان مقام آور شدم اما توجه خاصی از سوی مسئولان نشد. ولی رقابت خوبی در دوهای ۴۰۰ و ۴۰۰ متر با مانع داشتم.

دونده استان قم ادامه داد: حدود ۶ سال است که دوومیدانی را آغاز کرده ام و از ابتدا آقای رضایی به عنوان مربی تمریناتم را پیگیری کردند. تاکنون به هیچ رقابت برون مرزی اعزام نشده ام. اگر حمایت ها به خوبی صورت بگیرد و به اردو دعوت شوم چشم اندازم بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ است که میخواهم عملکرد مطلوبی از خود بجای بگذارم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “اهداف استعداد جدید دوومیدانی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi