مطالب مرتبط:

کرمانشاه بر بام جوانان کشور

کرمانشاه بر بام جوانان کشور

tm.aشspx

جوان غیور کرمانشاه با اقتدار در مسابقات دوومیدانی جوانان کشور که به مدت دو روز در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد قهرمان شدند.

در پایان مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور در رده سنی جوانان، کرمانشاه با ۳۶ امتیاز قهرمان شد، گلستان با ۳۵ امتیاز نایب قهرمان شد و لرستان با ۳۲ امتیاز در رده سوم ایستاد.

 

علاقه مندان می توانند جهت مشاهده نتایج کلی به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

 

۲۰۰ متر:

 

۱-    سینا محمدی از استان کردستان- ۲۲.۱۷ ثانیه

 

۲-    محمد چشمه زار از استان کرمانشاه- ۲۲.۳۳ ثانیه

 

۳-    سعید پیری از استان کرمانشاه- ۲۲.۵۷ ثانیه

 

 

۴۰۰ متر یا مانع:

 

۱-    رضا ملک پور از استان قم- ۵۳.۲۸ ثانیه

 

۲-    محمدرضا رحمانی از استان  قزوین – ۵۵.۳۵ ثانیه

 

۳-    علی الهی از استان خراسان رضوی – ۵۷.۷۷ ثانیه

 

 

پرش سه گام:

 

۱-    امیر هزامی از استان خوزستان – ۱۴.۰۹ متر

 

۲-    هادی مداحی از استان گلستان – ۱۴.۰۸ متر

 

۳-    مجتبی زاهدی از استان خراسان رضوی – ۱۳.۷۷ متر

 

 

۸۰۰ متر:

 

۱-    عطا اسدی از استان آذربایجان شرقی -۱:۵۵:۵۶ دقیقه

 

۲-    سید اسماعیل موسوی از استان خوزستان – ۱:۵۸:۰۵ دقیقه

 

۳-    بابک کرمی از استان کرمانشاه – ۱:۵۸.۸۶ دقیقه

 

 

پرش ارتفاع :

 

۱-    رضا سلیمی از استان لرستان – ۲.۰۰ متر

 

۲-    آرین زرعکانی از استان تهران الف – ۱.۹۵ متر

 

۳-    حمیدرضا غیور از استان فارس- ۱.۸۵ متر

 

 

 

پرتاب نیزه:

 

۱-    دانیال کاووسی از استان گلستان – ۶۳و۲۶ متر

 

۲-    عنایت وفا بین از استان کهکیلویه و بویراحمد – ۶۲.۰۷ متر

 

۳-    مهدی فتحی از استان لرستان – ۵۵.۴۳ متر

 

 

۳ هزار متر بامانع:

 

۱-    علی رستمی از استان قزوین – ۱۰:۰۷:۶۵ دقیقه

 

۲-   سلمان پیرانوند از استان لرستان – ۱۰:۰۹:۹۵ دقیقه

 

۳-    علیرضا خطیبی از استان فارس – ۱۰:۱۴:۰۱ دقیقه

 

 

 

۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

 

 

۱- تیم هرمزگان – ۳:۲۷:۲۸  دقیقه

 

۲- تیم خوزستان – ۳:۳۱:۶۳ دقیقه

 

۳- تیم فارس – ۳:۳۸:۸۸ دقیقه

 

 

 

 

پرتاب دیسک:

 

۱-     امین آخوند زاده- یزد – ۴۶.۲۵ متر

 

۲-     بهزاد خاکی – اردبیل-  ۴۵.۳۰ متر

 

۳-     محمد رضا طیبی –  مازندران – ۴۴.۸۱ متر

 

 

 

 

۱۰ کیلومتر پیاده روی:

 

۱-    مهدی ابراهیمی از استان یزد- ۵۸:۱۰:۷ دقیقه

 

۲-    امیر زارعیان از استان قزوین – ۶۰:۰۴:۰۳ دقیقه

 

۳-    سجاد اکبرپور از استان کرمان- ۶۲:۳۱:۷ دقیقه

 

 

۱۱۰ متر:

 

۱-    آرمین سبحانی از استان کرمانشاه – ۱۴:۷۰ ثانیه

 

۲-    مهدی نظامی از استان لرستان – ۱۴:۹۲ ثانیه

 

۳-    علی الهی از استان خزاسان رضوی – ۱۵:۹۳ ثانیه

 

 

۱۰۰ متر:

 

۱-    سینا محمدی از استان کردستان – ۱۰:۹۰ ثانیه

 

۲-    محمد چشمه زار از استان کرمانشاه – ۱۰:۹۶ ثانیه

 

۳-    امیر رضا صدیقی –آزاد- ۱۱:۰۰ ثانیه

 

 

پرش طول:

 

۱-    صادق مردانی از استان زنجان – ۷.۲۱ متر

 

۲-    میثم عبداله پور از استان قزوین – ۷.۱۶ متر

 

۳-    هادی مداحی از استان گلستان – ۶.۶۹ متر

 

 

 

پرتاب چکش:

 

۱-    اکبر هلالی از استان آذربایجان غربی – ۵۸.۹۸ متر

 

۲-    رضا شهبازی از استان کلستان – ۵۷.۷۴ متر

 

۳-    مهدی رستمی مقدم از استان خراسان رضوی – ۴۵.۲۵ متر

 

 

۱۵۰۰ متر:

 

۱-    ایمان طالبی رسا از استان همدان – ۴:۰۹:۴۶ دقیقه

 

۲-    علیرضا خطیبی از استان فارس – ۴:۱۰:۳۱ دقیقه

 

۳-    سید اسماعیل موسوی از استان خوزستان – ۴:۱۰:۸۳ دقیقه

 

 

۵هزار متر:

 

۱-    عطا اسدی از استان آذربایجان شرقی – ۱۵:۵۹:۲۹ دقیقه

 

۲-    مهدی هژیر از استان آذربایجان شرقی – ۱۶:۱۹:۳۸ دقیقه

 

۳-    علی رستمی از استان قزوین – ۱۶:۳۳:۸۸۳ دقیقه

 

 

پرش با نیزه:

 

۱-    علی دهقان منشادی از استان یزد – ۳.۷۰ متر

 

۲-    احمدرضا حسنی از استان اصفهان – ۳.۳۰ متر

 

۳-    سجاد احمدی از استان تهران الف – ۳.۱۰ متر

 

 

پرتاب وزنه:

 

۱-    پوریا صفری از استان تهران الف – ۱۵.۹۱ متر

 

۲-    محمدرضا سلیمی از استان اصفهان – ۱۵.۸۴ متر

 

۳-    مهدی رستمی از استان خراسان رضوی – ۱۴.۸۵ متر

 

 

۴ در ۱۰۰ متر امدادی:

 

۱-    کرمانشاه – ۴۳:۳۹ ثانیه

 

۲-    زنجان – ۴۳:۴۲ ثانیه

 

۳- البرز – ۴۴:۰۳ ثانیه

 

 

 

 

دهگانه

 

۱- مهدی جدیدی از یزد با ۴۹۲۴ امتیاز

 

۲- هومن کاظمی از البرز با ۴۱۵۵ امتیاز

 

۳- احسان خسروانی از بوشهر با ۳۸۶۹ امتیاز

برچسب ها

0 دیدگاه در “کرمانشاه بر بام جوانان کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi