کیهانی به دیدار شهبازی رفت

کیهانی به دیدار شهبازی رفت.

tm.aspx

رئیس فدراسیون دوومیدانی در دیداری با شهرام شهبازی، یکی از بهترین داوران تاریخ دوومیدانی ایران موفقیت های وی را تبریک گفت و همچنین ابراز امیدواری کرد که روزی وی فینال المپیک را قضاوت کند.

مجید کیهانی در دیداری با شهرام شهبازی داور بین المللی دوومیدانی، موفقیت اخیر وی و قضاوتش در فینال دو ۱۰۰ متر مسابقات ارتش های جهان را تبریک گفت.

در این دیدار رئیس فدراسیون دوومیدانی ابراز امیدواری کرد که شهبازی همچون گذشته مسیر پیشرفت را ادامه دهد تا جایی که در آینده ای نزدیک، خانواده دوومیدانی شاهد حضور وی در فینال رقابت های المپیک و جهانی باشد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی از آمادگی فدراسیون برای همکاری های بیشتر با این داور بین المللی خبر داد.

لازم به یادآوری است که  شهرام شهبازی داور بین‌المللی دوومیدانی کشورمان در ششمین دوره رقابتهای المپیک ارتش های جهان در ماده دوی ۱۰۰ متر قضاوت کرد.

این داور با تجریه ایران، پیش از این نیز با دعوت از سوی کنفدراسیون آسیا، در رقابتهای قهرمانی آسیا که خرداد ماه سال جاری برگزار شده بود، قضاوت فینال دو ۱۰۰ متر را برعهده داشت.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “کیهانی به دیدار شهبازی رفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi