مطالب مرتبط:

هدف بولت در المپیک 2016 چیست؟

هدف بولت در المپیک ۲۰۱۶ چیست؟

tma.aspx

یوسین بولت مرد تاریخی دوومیدانی دنیا قصد دارد در المپیک ۲۰۱۶ ریو رکورد تاریخ ۱۹ ثانیه را در ۲۰۰ متر به جا بگذارد .

بولت در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ می باشد و فکر می کند قادر به شکستن رکورد ۲۰۰ متر و ثبت زمان۱۹ ثانیه خواهد بود.

“بولت” بهترین رکورد خود در ماده ۲۰۰ متر را در مسابقات قهرمانی جهان برلین در آگوست سال ۲۰۰۹ با زمان ۱۹.۱۹ ثبت کرده است و چهار روز پس از آن در ماده ۱۰۰ متر در همان مسابقات رکورد ۹.۵۸ ثانیه را ثبت کرده است.

“بولت” در گفت و گویی با رویترز گفت: من واقعا می خواهم که رکورد ۱۹ ثانیه را ثبت کنم  و این یکی از اهداف اصلی من است و در حال آماده سازی خود برای شرکت در المپیک ۲۰۱۶ ریو هستم. فکر می کنم که این یکی از سخت ترین کارهایی است که باید انجام دهم، زیرا یافتن روز مناسب و مسابقه خوب برای شکستن این رکورد سخت است.

وی ادامه داد: این کار آسانی نخواهد بود اما من شخصا احساس می کنم که می توانم این رکورد را جابه جا کنم و مربی ام نیز با من هم عقیده است، بنابراین من فقط باید تلاش کنم و زمان مناسب را برای ثبت این رکورد در المپیک ۲۰۱۶ پیدا کنم.

“بولت” در برابر رویارویی با رقیبان خود، در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: رقابت با بهترین ها برای من خیلی لذت بخش خواهد بود زمانیکه رکورد می زنی و اول می شوی نشان می دهد که تو بهترین هستی. در رقابت های جهانی ۲۰۱۵ پکن “گاتلین” در ماده ۱۰۰ متر خیلی به من نزدیک شده بود و تنها با اختلاف ۰.۰۱ ثانیه از من دوم شد ولی در ماده ۲۰۰ متر کار من راحت تر بود.

وی افزود: من در دنیای رقابت زندگی میکنم و مشتاقانه منتظر هستم هم تیمی جامائیکایی ام یوهان بلیک برگردد. او در دو فصل گذشته غایب بوده است.

وی در پایان به رقبای خود و گاتلین که می خواهند او را شکست دهند گفت: “گاتلین” برای مبارزه و شکست من می آید اما من خیلی بیشتر از اینها متمرکز هستم و این فصل را نسبت به فصل های گذشته بهتر شروع کرده‌ام.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “هدف بولت در المپیک ۲۰۱۶ چیست؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi