مطالب مرتبط:

پریسا بهزادی اعلام نمود با حضور کیهانی استعداد یابی در فدراسیون ها بهتر خواهد شد

پریسا بهزادی اعلام نمود با حضور کیهانی استعداد یابی در فدراسیون ها بهتر خواهد شد.

tm.asییpx

پریسا بهزادی: با حضور رییس جدید فدراسیون جناب آقای کیهانی مطمئا باشید که در آینده استعداد های بسیار در دوومیدانی ایران در استان های مختلف کشف خواهند شد.

پریسا بهزادی اظهار داشت: متاسفانه در رقابتهای قهرمانی بانوان جوان کشور اقبال خوبی از سوی استانها صورت نگرفت و از جمع ۳۱ استان فعال تنها ۱۸ استان ورزشکاران خود را به این رقابتها اعزام کردند که این برای ما یک زنگ خطر بود.

وی افزود: پس از مسابقات با آقای کیهانی رییس فدراسیون مذاکره کردیم و قرار شد تحول جدیدی در در روند کار استعدادیابی و پشتوانه سازی ایجاد کنیم تا آینده دوومیدانی بانوان تامین شود. البته در حال حاضر نیز ما چند پدیده نوظهور داریم که در رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان یا به رکورد های ملی نزدیک هستند ویا رکورد ملی را در دست دارند. اما نمی‌توانیم به صورت تک ستاره‌ای حرکت کنیم و استانها باید با کشف استعداد های خود و اعزام آنها به مسابقات کشوری در پشتوانه سازی سهیم باشند.

نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: درست است که استانها از نظر اقتصادی برای اعزام ورزشکار با مشکل مواجه هستند، اما برخی استانها واقعا ورزشکاری برای اعزام نداشتند و در هیچ ماده‌ای حاضر نشدند. در واقع ما در رده سنی جوانان ۱۴ استان غیر فعال داشتیم که به زودی مشکلات ریشه‌یابی و در خصوص آنها تصمیم گیری خواهد شد.

بهزادی در پایان گفت: فاطمه خیاطی از ورزشکاران خوب و مستعد ما است که باز هم در مسابقات قهرمانی جوانان کشور موفق به رکورد شکنی در رده ملی شد. خیاطی حدود ۲۰ روز دیگر وارد رده بزرگسالان می‌شود و راه سختی را پیش رو دارد. از این پس برای پیشرفت باید رکوردهای آسیایی را در چشم انداز خود قرار دهد. او به هر اندازه هم که در ایران افتخار کسب  کند باز هم باید توجه داشت که در میادین آسیایی و جهانی بانوان با رکوردهای چشم گیر هر روز در حال پیشرفت هستند. فدراسیون نیز قطعا در این راه به این ورزشکار کمک خواهد کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “پریسا بهزادی اعلام نمود با حضور کیهانی استعداد یابی در فدراسیون ها بهتر خواهد شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi