مطالب مرتبط:

تیمی از خرمشهر جام باشگاهای خوزستان را فتح کرد

تیمی از خرمشهر جام باشگاهای خوزستان را فتح کرد.

tm.ییییaspx

مرحله دوم وپایانی لیگ دوومیدانی خوزستان با نام جام شهدای حرم با قهرمانی تیم اروند خرمشهر به پایان رسید تا نشان دهد که خرمشهر هم هنوز یکی از قطب های دوومیدانی خوزستان می باشد.

دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی لیگ باشگاههای استان خوزستان ۱۶ مهرماه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و  با قهرمانی تیم خرمشهر به پایان رسید.

تیم اروند خرمشهر با کسب ۷۱ امتیاز به عنوان نخست این لیگ دست پیدا کرد و مقاومت خوزستان با کسب ۵۸ امتیاز نایب قهرمان و گتوند با امتیاز ۵۶ به عنوان سومی رسید. در پایان این دوره از مسابقات سامان رییسی از تیم گتوند به عنوان ورزشکار نمونه اخلاق انتخاب گردید.

این لیگ با حضور ۲۵۴ ورزشکار از تیم های اروند خرمشهر، مقاومت خوزستان، تیپ ۱۹۲ زرهی، گتوند، باغملک، کانون هلال احمر هویزه، اندیمشک، ایذه، آبادان، دهکده حمیدیه، ماهشهر  برگزار گردید.

لازم به یادآوری است در مسابقات امسال ، ورزشکاران در ماده های ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۳۰۰۰متر، ۱۱۰متر با مانع، ۳کیلومتر پیاده روی، پرش سه گام، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرتاب وزنه، ۴در۴۰۰ امدادی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

نتایج کلی رقابتها به شرح ذیل می باشد:

photo_2015-10-12_10-02-22_11725

برچسب ها

0 دیدگاه در “تیمی از خرمشهر جام باشگاهای خوزستان را فتح کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi