اعلام آمادگی قزوین برای گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی کشور

اعلام آمادگی قزوین برای گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی کشور

tm.تaspx

حسن جوادی رئیس محترم دوومیدانی قزوین خبر داد که برای گرفتن میزبانی قهرمانی کشور آماده هستیم و این درخواست را به فدراسیون ابلاغ نموده ایم .

حسن جوادی از اینکه مراحل تکمیلی خط کشی و تارتان پیست ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری قزوین با پیگیری سرپرست فدراسیون به اجرا درآمده خوشحالم. با این شرایط در صورت تکمیل پیست دوومیدانی این مجموعه ورزشی آمادگی میزبانی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور را داریم.

وی افزود: در گذشته پیست دوومیدانی ورزشگاه معلم قزوین خاکی بود و قهرمانان و ورزشکاران ما در آنجا تمرین می کردند. از آنجا آن مجموعه ورزشی متعلق به اداره آموزش و پرورش بود بعد از نصب تارتان، مجبور بودیم حتی برای تمرین قهرمانان و برگزاری مسابقات برخی اوقات اجاره پیست را هم به آموزش و پرورش پرداخت کنیم.متاسفانه بعد از احداث مجموعه ورزشی ۱۵۰۰۰ نفری تکمیل پیست تارتان ناتمام ماند و چند سالی بود که به دنبال راهی برای تکمیل پیست ورزشگاه بودیم که خوشبختانه رایزنی ها یاز طرق فدراسیون دوومیدانی انجام شد و تکمیل پیست تارتان از هفته گذشته آغاز شده است.

جوادی تاکید کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط مناسب آب و هوایی، شهر قزوین منطقه خوبی برای میزبانی مسابقات دوومیدانی در رده های مختلف است که این امر مستلزم توجه و استقبال مسئولین می‌باشد. ما در سال ۹۱ میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور بودیم و سعی کردیم تا رضایت مهمانان و مسئولین جلب کنیم.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “اعلام آمادگی قزوین برای گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi