مطالب مرتبط:

گفت گویی با رئیس هیات دوومیدانی سیستان و بلوچستان

گفت گویی با رئیس هیات دوومیدانی سیستان و بلوچستان

tm.aspشx

گفت گویی ویژه با ریاست هیات دوومیدانی سیستان و بلوچستان جناب رستم زهی در مورد شرکت بانوان این استان در مسابقات کشوری.

ایرج رستم زهی در این گفت و گو اظهار داشت: نمایندگان استان سیستان و بلوچستان برای نخستین بار پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در لیگ دوومیدانی شرکت کردند و علی رغم سن و سال کمی که داشتند، در نتیجه گیری بسیار موفق بودند.

وی افزود:کسانی که حتی آشنایی اندکی با استان سیستان و بلوچستان دارند، بهتر می توانند درک کنند که اعزام یک تیم ورزشی از این استان به رقابت های لیگ دوومیدانی بانوان چه کار بزرگی است.  ما برای نخستین بار این کار را انجام دادیم و امیدواریم که در سنوات آتی نیز مجددا شاهد حضور نمایندگان دوومیدانی سیستان در عرصه های ورزشی باشیم.

رئیس هیات دوومیدانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در ماده پرتاب نیزه صدیق ملا زهی ورزشکار سیستانی با ثبت رکورد ۱۸.۵۷ متر عنوان دوم را به خود اختصاص داد اما چون از نظر سنی در رده نوجوانان بود، نامش در لیست نفرات برتر جوانان نیامد. و یا در ماده ۴ در ۱۰۰ متر تیمی ، تیم سیستان و بلوچستان موفق شد عنوان سوم را از آن خود کند. در پرش ارتفاع نیز رویا غلام زاده ورزشکار استان ما موفق شد عنوان چهارمی را به خود اختصاص دهد.

رستم زهی در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد تیم ما به اندازه ای خوب بود که حتی مورد توجه مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی قرار گرفت تا جایی که ایشان شخصا با اهدای جوایزی از زحمات تیم سیستان و بلوچستان تقدیر و تشکر کردند . امیدوارم حمایت های رئیس جدید دوومیدانی از استان سیستان و بلوچستان ادامه داشته باشد تا ورزشکاران ما با انگیزه بیشتر در مسابقات شرکت کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با رئیس هیات دوومیدانی سیستان و بلوچستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi