مطالب مرتبط:

رییس اتحادیه جهانی دوومیدانی به تمجید از بولت پرداخت

رییس اتحادیه جهانی دوومیدانی به تمجید از بولت پرداخت.

tm.axxspx

به گفته رییس اتحادیه جهانی دوومیدانی (IAAF) :سازمان IAAF همیشه با تمام وجود از دوومیدانی کاران پاک و بزرک به حمایت خواهد پرداخت.

 

سباستین کو رییس سازمان جهانیIAAF در گفت و گویی با خبرنگاران و مقامات دوومیدانی جنوب آسیا اعلام نمود: دوومیدانی پرچمدار پیکار با ورزشکاران دوپینگی است و به شما قول می دهم که دوپینگ را به طور کامل از این ورزش پاک خواهم نمود.

 

کو در ادامه گفت: ” دوپینگ،به تنهایی شامل ورزش دوومیدانی نمی گردد” بلکه تمامی رشته های دنیا درگیر با این موضوع هستند. وظیفه ما این می باشد که مطمئن شویم که سیستم های ما روشن و رسا می باشند و پروتکل در سراسر دنیا به یک صورت باشد .همچنین ما باید از تمانمی ورزشکاران پاک وبزرگ تقدیر و تشکر وحمایت همه جانبه به عمل آوریم.”

 

کو اشاره نمود که اتحادیه جهانی IAAF، که از سال ۲۰۰۳ تا به الان این اتحادیه نوزده هزار نفر از ورزشکاران آزمایش تست دوپینگ گرفته است و، بیش از تمامی ورزش های دنیا ورزش دوومیدانی بوده که به مسئله دوپینگ اهمیت داده است.

 

همچنین در پایان وی به تمجید و حمایت از بولت پرداخت و خاطر نشان نمود:” تا زمانیکه جامائیکا نماینده ای چون بولت را در خود می بیند، دوومیدانی آن هرگز سقوط نخواهد کرد. همچنین بخت و اقبال هم به ما رو کرده است که در این رشته نماینده ای چون بولت داشته ایم. به طور یقین در آینده استعداد های بیشتری در دوومیدانی خواهیم دید، تمامی رکوردهایی که یوسین بولت در زمان نوجوانی و جوانی در مدرسه های دوومیدانی جامائیکا ثبت نموده بود توسط استعدادهای بی نظیر دوومیدانی این کشور شکسته شده است و این برای ما به این معناست که در آینده باید در انتظار استعداد های بزرگتری باشیم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رییس اتحادیه جهانی دوومیدانی به تمجید از بولت پرداخت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi