مطالب مرتبط:

منصوری:الگویم احسان حدادی است

منصوری:الگویم احسان حدادی است

منصوری:الگویم احسان حدادی است

پرتابگر خوش آتیه دیسک در پاسخ به این سوال که برنامه هایش برای رسیدن به جایگاه بهتر در رنکینگ چیست می گوید: امسال رکوردهای خوبی نداشتم و هنوز آن منصوری آماده و جنگنده نیستم. در مسابقات استعدادیابی پرتاب ها نیز پرتاب ۵۸ متری داشتم و این در حالیست که در تمریناتم پرتاب های بالای ۶۰ متر دارم. این فراز و فرود برایم خوب نیست و باید یک رکورد خوب و قابل قبول ثبت کنم تا خودم را در رنکینگ جهانی بالا ببرم.

 

منصوری ادامه داد: شرایط برایم مهیا بود تا در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا مدال بگیرم اما همه تصورات و برنامه ریزی هایم به یکباره بهم ریخت. مشکل سرخوردن در دایره پرتاب استادیوم قطر، تلخ ترین خاطره عمرم بود که به دلیل از رده خارج بودن کفش پرتابم و عدم تمرکز برای یک پرتاب خوب، بهترین فرصت برای اثبات خودم را از دست دادم و از رسیدن به مدال قهرمانی آسیا محروم ماندم. جدا از آن در سال جاری دو موقعیت طلایی دیگر را برای رکوردزنی از دست دادم و آنهم مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در کلمبیا و مسابقات جایزه بزرگ استرالیا بود که شرایط حضور برایم مهیا نشد.

 

نوجوان اردبیلی که الگویش در پرتاب دیسک را احسان حدادی می‌داند، در پایان خاطرنشان کرد: تنها خواسته ام از مسئولین حمایت از ورزشکارانی است که می توانند نام ایران را در عرصه های بین المللی مطرح کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “منصوری:الگویم احسان حدادی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi