مجید فروتن نیا : ایده های نو نیاز دوومیدانی است

مجید فروتن نیا : ایده های نو نیاز دوومیدانی است

مجید فروتن نیا : ایده های نو نیاز دوومیدانی است

مجید فروتن نیا: از کیهانی انتظار می رود تا با نگرشی متفاوت در مسائل مختلف تغییری اساسی ایجاد کنند. به طور مثال مربیان تیم ملی باید بر اساس رزومه کاری، سوابق قهرمانی و … انتخاب شوند. باید برای گزینش مربیان ملی معیار تعیین شود تا انتخابی اصولی انجام پذیرد.

 

وی ادامه داد: امسال تعداد مسابقات فدراسیون بیشتر شد، این امر شاید در نگاه اول خوب باشد، اما باید به این نکته توجه داشت که هیات ها نیز برای اعزام ورزشکاران نیازمند تغذیه مالی هستند. باید واقع بین بود با این بودجه کم نمی‌توان استعدادیابی، قهرمان پروری و سپس ورزشکار اعزام کرد.

 

فروتن نیا اظهار داشت: برخی تمهیدات و برآورده شدن نیازها صرفا بسته به مسائل اقتصادی نیستند و می‌توان آنها را با رایزنی حل و فصل کرد. به طور مثال طرحی که مدت ها است در دستور کار فداسیون است و اجرایی نشده، الزام تیم داری باشگاههای بزرگی چون پرسپولیس و استقلال در رشته پایه دوومیدانی است که قرار بود با همکاری وزارت ورزش انجام شود. یا اینکه می توان با مکتابات اداری و رایزنی امکاناتی را از ادارات کل برای هیات ها فراهم کرد.

 

وی در پایان اظهار داشت: به عقیده من کیهانی پیش از هر چیز به چند مشاور خوب احتیاج دارد تا در چینش یک کادر قوی و با تجربه به وی کمک کنند. انتخاب مشاوران قوی راه را آسان خواهد ساخت. حضور افراد با تجربه، فنی و در عین حال با ایده های نو در فدراسیون الزامی است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “مجید فروتن نیا : ایده های نو نیاز دوومیدانی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi