مطالب مرتبط:

هاشم صیامی : فدراسیون با هیات‌ها همکاری کند

هاشم صیامی : فدراسیون  با هیات‌ها همکاری کند

هاشم صیامی : فدراسیون  با هیات‌ها همکاری کند

هاشم صیامی: اعضای مجمع به برنامه های آقای کیهانی رای دادند و امروز او در قبال این آرا مسئول است. سازماندهی کارشناسات، پیشکسوتان و مربیان از دیگر خواسته های جامعه دوومیدانی است. همچنین در بحث استعدادیابی باید ارتباط تنگاتنگی با آموزش و پرورش برقرار شود و استعدادها ضمن شناسایی مورد توجه قرار بگیرند.طرح استعداد یابی به صورت پایلوت در استان خراسان رصوی برگزار گردیده که انشاالله فدراسیون در انجام طرح استعداد یابی ضمن استفاده از این طرح از فدراسیون والیبال حتما الگو برداری نماید.

 

دبیر هیات دوومیدانی خراسان رضوی ادامه داد: توجه به چند ورزشکار باعث مانع از ایجاد انگیزه در دیگر ورزشکاران می شود. به این تریب انتظار می رود که نگاهی یکسان به تمامی ورزشکاران وجود داشته باشد و  از  ورزشکار سالاری جلوگیری شود.

صیامی در پایان گفت: به عقیده من با برنامه ریزی اقتصادی و جلوگیری از اصراف می توان از حداقل طرفیت ها بیشترین بهره برداری را داشت که این ها مستلزم مدیریت و استفاده از هیات ها در تصمیم گیری است. مبارزه با دوپینگ نیز از عوامل مهمی است که باید آن را مد نظر قرار داد که امیدوارم در دوره ریاست جدید به این مسائل توجه شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “هاشم صیامی : فدراسیون با هیات‌ها همکاری کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi