مطالب مرتبط:

صحبت های تازه ی رئیس هیات دوومیدانی فارس درباره ی انتخابات فدراسیون

صحبت های تازه ی رئیس هیات دوومیدانی فارس درباره ی انتخابات فدراسیون

صحبت های تازه ی رئیس هیات دوومیدانی فارس درباره ی انتخابات فدراسیون

سیروس زارع در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی، اظهار داشت: انتخابات خوب و سالمی برگزارشد و اتفاقات دیروز نشان از این داشت که خانواده دوومیدانی ایده ها و تفکرات جدیدی را برای مدیریت می‌خواهد.امیدوارم تا همه هیات ها از برنامه های مجید کیهانی استقبال کنند چرا که هیچ کس به تنهایی نمی تواند مسئولیت اداره پایه ورزش را به عهده بگیرد.

 

وی در پاسخ به این سوال که انتظاراتش از رئیس جدید فدراسیون برای هیات ها چیست، گفت: خانواده دوومیدانی مظلوم است و باید مورد توجه قرار گیرد. در هیات های استان ها مشکلات زیادی وجود دارد که شاید اگر بیان شود، مثنوی هفتاد من کاغذ شود. نه تنها من بلکه شاید درد همه استان ها فقدان یک منبع مالی مناسب برای حمایت از دوومیدانی کاران است. حمایت های مالی که از سوی فدراسیون و یا اداره کل ورزش و جوانان استان انجام می‌پذیرد به تنهایی کافی نیست بلکه همکاری یک حامی مالی خوب در استان ها می تواند این مشکل را تا حدودی برطرف کند.

 

 

رئیس هیات دوومیدانی استان فارس در پایان افزود: امیدوارم کیهانی در انتخاب کادر خود خوب عمل کند و افرادی را برای دوومیدانی جذب کند که علی رغم فنی بودنشان، دلسوز و عاشق هم باشند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “صحبت های تازه ی رئیس هیات دوومیدانی فارس درباره ی انتخابات فدراسیون”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi