صحبت های تازه بر علیه رئیس فدراسیون دوومیدانی | تقلب شده است !

صحبت های تازه بر علیه رئیس فدراسیون دوومیدانی | تقلب شده است !

صحبت های تازه بر علیه رئیس فدراسیون دوومیدانی | تقلب شده است !

تیمور غیاثی مدیر تیم‌های ملی دومیدانی پس از پایان رای گیری و انتخاب مجید کیهانی به عنوان رئیس فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: این فرد چه سابقه‌ای دارد که انتخاب شده است، انتخابات مهندسی شده بود و معتقدم تقلب صورت گرفت.

وی ادامه داد: از قبل انتخابات را مهندسی کرده بودند، بعدها می‌بینید که چه فاجعه‌ای رخ داده است.

مدیر تیم‌های ملی دو میدانی گفت: ما امیدوار بودیم کسی بیاید که بتواند این فدراسیون را اداره کند اما کیهانی چه کاری می‌تواند انجام دهد؟

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

2 دیدگاه در “صحبت های تازه بر علیه رئیس فدراسیون دوومیدانی | تقلب شده است !”

  1. دوومیدانی کار می‌گه:

    با سلام
    به نظر من اقای غیاثی الان باید بروند و فکر خانه نشینی کنند. مگر چندین سالی که ایشان به عنوان مدیر تیم های ملی بوده اند، اختیار کافی نداشته اند؟ من موافق یا مخالف آقای کیهانی نیستم ولی معتقدم که باید اجازه داد تا ایشان کار خود را آغاز کنند سپس این صحبت ها را کنند. آقای غیاثی، آیا می دانید وارد کردن اتهام به انتخابات یعنی اتهام به وزارت ورزش، اتهام به کمیته مللی المپیک و … و آیا می دانید که مسئولین وزارت ورزش می توانند بر علیه شما اعاده حیثیت کرده و موضوع را در محاکم قضایی پیگیری کنند؟ پس حال که صحبت از انتقاد است، چرا صحبت از ناکارآمدی خود نمی کنید؟

  2. واحد می‌گه:

    با سلام
    جناب آقای کیهانی انتصاب جدید مبارک .نسبت به استفاده از افراد جدید در فدراسیون لطف بفرمایید .آقایان تیم غیاسی. وافراد کهن سال بازنشسته شوند .افکار جدید بیاورید .اینها دایم در اردو هستند .خارج کشور رفتن هم حدی دارد .بسه دیگه جوانی یو جفت کفش ندارد .تیمور بسه آقا شما قهرمان المپیک بودی باشه .دیگه بزار چندتا جدید بیاد .خدا را خوشش نمی آید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi