مطالب مرتبط:

نصرالله سجادی : تغییرات اساسی در دوومیدانی

نصرالله سجادی : تغییرات اساسی در دوومیدانی

نصرالله سجادی :  تغییرات اساسی در دوومیدانی

نصرالله سجادی درباره اینکه برخی اعتقاد دارند در انتخابات تقلب شده، به خبرنگاران گفت: شما خودتان در مجمع بودید. آیا این اتفاق افتاد؟ همیشه بعد از مجامع این صحبت‌ها شروع می‌شود. فکر می‌کنم خوب است که به آرای اعضای مجمع احترام بگذاریم.

سجادی درباره شرایط حدادی عنوان کرد:‌ وزارت ورزش همه امکانات را از جمله اردوهای خارجی و داخلی برای حدادی فراهم کرده است . او قهرمان ارزنده‌ای است. با او صحبت کردم و گفتم که تنها نیست و وزارت ورزش در کنار او قرار دارد و او با اقتدار برای المپیک تلاش می‌کند. فردا هم با او دیدار دارم.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که چرا حدادی در مجمع امروز نبود، اظهار داشت: معلوم نبود او در این زمان در ایران باشد یا نه.

سجادی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه نظرتان درباره از دست رفتن کرسی کاراته در آسیا چیست، یادآور شد: انتخاب شدن در سمت‌های بین‌المللی پروسه حساسی است و باید فدراسیون کاراته در این خصوص پاسخگو باشد. آنها مجموعه جهانی را بهتر از ما می‌شناسند. باید تلاش می‌کردند کرسی از دست نرود.

وی در پایان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه شنیده شده پریچهره قرار است سرپرست فدراسیون شطرنج شود، خاطرنشان کرد: هر وقت او را انتخاب کردیم به شما خبر می‌دهیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نصرالله سجادی : تغییرات اساسی در دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi