مطالب مرتبط:

نصرالله سجادی :انصراف یک نفر از انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی

نصرالله سجادی :انصراف یک نفر از انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی

نصرالله سجادی :انصراف یک نفر از انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی

نصرالله سجادی در مورد اینکه آیا از بین کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون دوومیدانی فردی از حضور در انتخابات کناره‌گیری کرده است، تصریح کرد: فقط یک نفر از بین ۱۹ نفر حاضر در انتخابات کناره‌گیری خود را اعلام کرده اما معمولا این مسئله در شروع انتخابات و زمانی که در رأی‌گیری‌ها آغاز خواهد شد به طور دقیق‌تر مشخص خواهد شد.

معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد پیش‌بینی‌اش از انتخابات امروز تصریح کرد:‌ امیدوارم اعضای محترم مجمع فردی را انتخاب کنند که بتواند برای ۴ سال آینده سر و سامان مناسبی به رشته پایه دوومیدانی بدهد. می‌دانید این رشته در المپیک بسیار پر مدال است.این رشته به طور صددرصد وابسته به وسایل مورد نیاز و امکانات است. چنین امکاناتی در سراسر کشور نداریم و نمی‌توانیم توسعه خیلی قوی در سطح کشور داشته باشیم اما می‌توان با یک برنامه‌ریزی استعدادها را شناخت و آنها را پرورش داد. این مسئله به برنامه‌ریزی و رفاه مناسبی نیاز دارد که تاکنون کمتر به چشم آمده است.امیدواریم فردی که انتخاب می‌شود از همه نیروهای داخلی استفاده کند و اگر لازم باشد در سطح قهرمانی برای ورزشکارانی که یک مقدار سطح شان بالاتر است مربیان خوب خارجی را استخدام کنند.

وی در مورد اینکه در اخبار اعلام شده او با احسان حدادی قهرمان رشته دو میدانی ارتباط مستقیمی گرفته است، عنوان کرد: خبر این ارتباط مشخص شد اما هفته قبل هم وقتی او در آلمان حضور داشت با یکدیگر ارتباط برقرار کردیم و به حدادی گفتم حضورش در المپیک برای کشور چقدر مهم است. او کسی است که مدال نقره المپیک را دارد. فردا صبح حدادی را در وزارتخانه می‌بینم و با او قرار داریم. این ارتباط را با سایر قهرمانان کشورمان در رشته های دیگر هم برقرار می‌کنیم تا از وضعیت افرادی که شانس مدال هستند بیشتر اطلاع پیدا کنیم و بتوانیم مشکلات آنها را رفع کنیم.

معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مورد شصت و دومین نشست شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان با شخص محمود گودرزی، گفت: طبق دستور جلسه در مورد برنامه‌های جاری وزارتخانه صحبت کردیم. روی برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌های ملی جهت حضور قدرتمند المپیک صحبت کردیم. قرار شد ستاد عالی بازی‌های المپیک و پاراالمپیک با قدرت در هر ماه تشکیل جلسه دهد. ششمین جلسه این ستاد را ۲۸ شهریور برگزار می‌کنیم.

نصرالله سجادی: در ارتباط با سایر حوزه‌ها هم گزارش‌هایی ارائه شد. دیروز پس از این جلسه تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان میراث فرهنگی و جهانگردی امضا شد. در این تفاهم‌نامه قرار شد هر دو دستگاه همکاری‌های مشترکی داشته باشند و در این راستا فعالیت کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نصرالله سجادی :انصراف یک نفر از انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi