مطالب مرتبط:

از احسان حدادی حمایت می کنیم !

از احسان حدادی حمایت می کنیم !

از احسان حدادی حمایت می کنیم !

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، کیومرث هاشمی ضمن بیان این مطلب که در مواقع سخت و حساس نباید قهرمانان را تنها گذاشت، اظهار داشت: احسان حدادی یکی از بهترین ورزشکاران پرتاب دیسک ایران و جهان است که بارها با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی باعث غرور و افتخار برای کشور عزیزمان شده است. به شخصه بارها با حضور در اردوی تیم ملی دوومیدانی از نزدیک شاهد تلاشهای خستگی ناپذیر و شبانه روزی این ورزشکار و جدیتش در تمرینات برای نتیجه گیری در رقابتهای برون مرزی بوده‌ام.

 

وی ادامه داد: بدون تردید تمام فدراسیون های ورزشی، کادر فنی و قهرمانان آن تمام تلاش خود را برای موفقیت در رقابت‌های برون مرزی و کسب سهمیه المپیک بکار می بندند اما نکته‌ای مهم در این بحث این است که احسان یک ورزشکار کاملا حرفه‌ای است و بهتر از همه شرایط تمرینی خود را می داند.

 

هاشمی یاد آور شد: ما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که ناکامی در یک رویدادورزشی جزئی از ذات ورزش است و بالطبع در چنین مواقعی باید بدون وارد شدن و پرداختن به حواشی سعی در رفع کمبودها و کاستی ها کرد تا نمایندگان کشورمان بدون فشار روحی و روانی تنها به رقابت با حریفان قدرتمند خود و کسب نتیجه مطلوب بیندیشند ما در کنار احسان حدادی و حدادی ها خواهیم بود و بنا بر وظیفه ذاتی خود از هیچ تلاشی برای موفقیت مجدد وی که جزو اصلی ترین گزینه های مدال آوری در المپیک ریو خواهد فرو گذار نمی‌کنیم.

 

 

هاشمی در خاتمه گفت: ناکامی احتمالی در یکی دو رویداد نباید باعث هجمه روحی روانی بر روی فدراسیون و یا قهرمانان آن رشته گردد و اعتقاد دارم جدای از حمایت های مادی،قهرمانان عزیز ما نیاز به حمایتها معنوی مسئولان و مردم نیز دارند تا با دلگرمی بیشتر در تمرینات و مسابقات ظاهر شوند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “از احسان حدادی حمایت می کنیم !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi