مطالب مرتبط:

سریع ترین مرد ایران حرف های جالبی زد !

سریع ترین مرد ایران حرف های جالبی زد !

حسن تفتیان در گفت‌وگو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: تمام بزرگان دنیا با همه قوا دراین مسابقات حضور داشتند. به هر حال تا المپیک ریو یک سال بیشتر باقی نمانده و این میدان فرصت خوبی بود که مردان اول دنیا با عملکرد خود برای یکدیگر خط و نشان بکشند. من هم در کنار بهترین ها دویدم اما کوچکترین استرسی نداشتم و سعی کردم همه توانم را به نمایش بگذارم.

حسن تفتیان ادامه داد: حضور مربی ام در این مسابقات بسیار تاثیر گذار بود. این که پیش از استارت او را در جایگاه مربیان میدیم که نامم را صدا میزند، برایم از هزاران تشویق بالاتر بود و نمی توانم توصیف کنم که چگونه روحیه مضاعف به من میداد. از آقای رمضان زاده واقعا تشکر می‌کنم. او در سخت ترین لحظات، حتی روزهایی که حسن تفتیان نتایج خوبی کسب نکرد با من همراه بود و به رغم همه تنگناها و موانع موجود، با همه وجود مرا همراهی کرد.

نخستین نماینده ایران در مرحله نیمه نهایی دوی ۱۰۰ متر دنیا، در خصوص حضور در المپیک و مسابقات لیگ الماس دوومیدانی توضیح داد: از همین امروز باید برای المپیک حمایت شوم. وقتی یک ورزشکار قهرمان می شود این امر تنها کار او نیست، یک تیم برای او وقت می‌گذارد و زحمت می‌کشد، من خودم را ثابت کردم، ورودی المپیک گرفتم و با توجه به هدفم به نیمه نهایی جهانی رسیدم. از اینجا به بعد باید یک تیم متشکل از مربی، ماساژور، فیزیوتراپ، روانشناس و … زیر نظر کمیته ملی المپیک و فدراسیون مرا تحت پوشش بگیرند که اگر این امر میسر شود قطعا در المپیک زیر ۱۰ ثانیه خواهم دوید و فینال المپیک را تجربه خواهم کرد. حضور در فینال المپیک ریو هدف بعدی من است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سریع ترین مرد ایران حرف های جالبی زد !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi