مطالب مرتبط:

اتفاق جالب در رقابت های جهانی دوومیدانی

اتفاق جالب در رقابت های جهانی دوومیدانی

در پانزدهمین دوره مسابقات جهانی دوومیدانی در پکن برخی از دوندگان با اعضای خانواتده خود خود حضور دارند که این یکی از نکات قابل توجه است.

 

برای مثال می توان به برادران بلژیکی بورلی یعنی جاناتان، کوین و دیلان اشاره کرد که در دوی ۴۰۰ متر با هم شرکت کرده‌اند و البته پدرشان ژاک را نیز به عنوان مربی در کنار خود می بینند.

 

اعضای خانواده بورلی می توانستند حتی خواهرشان اولیویا را نیز در کنار خود داشته باشند، اما دارنده مدال نقره و برنز المپیک نتوانست در مسابقات انتخابی موفق عمل کند و از سفر به چین باز ماند.
جاناتان بورلی می گوید: اینکه همه ما با هم سفر می کنیم، جالب است. ما در کنار هم در بالاترین سطح رقابت می کنیم و امیدوارم این مسئله همچنان ادامه داشته باشد.
کوین بورلی نیز عنوان می کند: من رقابت جاناتان را ندیدم اما متوجه شدم که او به نیمه نهایی رسیده است. خوبی اش این است که حداقل یکی از ما صعود کرده است.

 

جاناتان و کوین در المپیک ۲۰۱۲ نیز حضور داشتند؛ جایی که جاناتان با ۲ صدم ثانیه اختلاف نسبت به برادرش در جایگاه ششم قرار گرفت.

 

هدف کوین و جاناتان کمک به پیشرفت و ارتقا بردر کوچک خود دیلان است، دونده ای که مدال نقره مسابقات داخل سالن اروپا را در کارنامه دارد. جاناتان ادامه می دهد: حضور ما در کنار یکدیگر شاید کمی فشار ایجاد کند اما تمرین کردن در کنار هم واقعاً سرگرم کننده است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اتفاق جالب در رقابت های جهانی دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi