ترین‌ های مسابقات جهانی را بشناسید !

ترین‌ های مسابقات جهانی را بشناسید !

ترین‌ های مسابقات جهانی را بشناسید !

خسوس آنخل گارسیا، دونده ۴۵ سال اسپانیایی که قرار است در دوی پیاده روی ۵۰ کیلومتر مسابقه بدهد، مسن ترین ورزشکار جام پانزدهم است.

 

او که در روز رقابت خود ۴۵ سال و ۳۱۶ روز خواهد داشت، دوازدهمین حضورش در مسابقات جهانی را تجربه می کند که از این حیث صاحب یک رکورد تاریخی خواهد بود.

 

همچنین عبدالکریم سانی براون از ژاپن که قرار است دو روز دیگر در ماده ۲۰۰ متر با حریفان رقابت کند، در آن روز ۱۶ سال و ۱۷۲ خواهد داشت تا جوانترین ورزشکار این تورنمنت لقب بگیرد.

 

 

گارسیا که یک طلا، دو نقره و یک برنز در ۱۲ بار حضورش در مسابقات جهانی به دست آورده، در این باره می گوید: زمانی که برای اولین بار در مسابقات جهانی شرکت کردم، ۲۴ سال بیشتر نداشتم. از اینکه می شنوم جوانترین ورزشکار این دوره فقط ۱۶ سال دارد، واقعاً سورپرایز شدم. خدای من! زمانی که من اولین مدالم را به دست آوردم، این دونده ژاپنی هنوز به دنیا نیامده بود.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “ترین‌ های مسابقات جهانی را بشناسید !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi