نبرد در ماده ی دوی 800 متر

نبرد در ماده ی دوی 800 متر

نبرد در ماده ی دوی ۸۰۰ متر !

رقیب اصلی رودیشا بدون شک نایجل آموس خواهد بود، دونده ۲۱ ساله اهل بوتسوآنا که در المپیک لندن پشت سر رودیشا قرار گرفت و به مدال برنز بسنده کرد.

 

رودیشا در یک نشست خبری در پکن و در آستانه مسابقات قهرمانی جهان گفت: «با مشکلاتی همچون مصدومیت شما باید زمان در اختیار داشته باشید. در واقع زمان همه چیز است و همه چیز را تغییر می دهد. از اینکه بازگشته ام، خوشحالم، حتی اگر آمادگی ۱۰۰ درصد را نداشته باشم و نتوانم رقابت کنم. البته مبارزه ادامه دارد. نمی گذارم حریفانم به آسانی قهرمان شوند. می دانم که در بهترین فرم قرار ندارم اما بازخواهم گشت و  دوباره کنترل رقابت را در دست می گیرم.»

 

 

رودیشا همچنین عنوان کرد که هنوز تصمیمی برای اتخاذ تاکتیک‌هایش نگرفته است اما اعتراف کرد که می خواهد با آموس رقابت نزدیکی داشته باشد: «آماده هستم و همیشه به این فکر می کنم که در آن روز چگونه بدوم. دویدن از عقب نه به این صورت که خیلی عقب بمانم یا دویدن در جلوی همه، بستگی به این دارد که چه احساسی داشته باشم. احساس می کنم بهترین فرم خود را به زودی پیدا خواهم کرد. حتی ممکن است این اتفاق به بعد از مسابقات پکن موکول شود.»

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “نبرد در ماده ی دوی ۸۰۰ متر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi