مطالب مرتبط:

صحبت های جدید اوسین بولت : من آماده ام !

صحبت های جدید اوسین بولت : من آماده ام !

صحبت های جدید اوسین بولت : من آماده ام !

او در آستانه شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات جهانی دوومیدانی در پکن در یک کنفرانس خبری حضور یافت تا از اهداف جدیدش رونمایی کند.

 

بولت قرار است در استادیومی به دنبال کسب مدال جهان باشد که ۷ سال قبل در آنجا سه طلای المپیک ۲۰۰۸ را به چنگ آورد. بولت جامائیکایی می گوید: “سال ۲۰۰۸ را به یاد دارم. از اینکه حتی قرار است به پکن پرواز کنم، هیجان زده بودم. خوشحالم که دوباره به این شهر بازگشته ام.”

 

پکن آغازی بر اقتدار بولت و کسب مدال های جهانی و المپیکی در رده سنی بزرگسالان بود. او ادامه می دهد: “از آن زمان نزدیک به ۷ سال گذشته است و من تغییر کرده ام اما باید بگویم که شما شاهد یک بولت پیشرفت کرده هستید. من ماه های زیادی را به تمرینات سپری کرده ام. ”

 

بولت چالش بزرگی را پیش روی خود می بیند. او در حال حاضر نفر ششم رنکینگ جهانی در دوی ۱۰۰ متر است و در ۲۰۰ متر نیز در رده نوزدهم قرار دارد.

 

 

دارنده سه طلای المپیک ۲۰۰۸ باید در پکن با جاستین گاتلین مشهور رقابت سختی داشته باشد؛ دونده ای در سال های دور بارها قهرمان جهان و المپیک شده و البته ۵ سال نیز به دلیل استفاده از مواد مخدر محروم بود. با این وجود بولت آرام است: ” احساس خوبی دارم. آرزو داشتم می توانستم در مسابقات بیشتری شرکت کنم، اما به حال تمرینات خوبی را سپری کرده ام. مربی ام نیز از شرایطی که دارم ، خوشحال است. اگرچه از المپیک ۲۰۱۲ لندن به بعد نتوانستم در مسابقات زیادی شرکت کنم، اما مهم بود که بتوانم تمرینات خوبی داشته باشم. به موفقیت در دوی ۲۰۰ متر زیاد مطمئن نیستم اما برای دوی ۱۰۰ متر اعتماد به نفس کافی دارم. همه چیز مثل همیشه برایم مهیا بودم و به همین دلیل نیز نگران چیزی نیستم. شروع مسابقات همیشه کمی سخت است اما من جایی هستم که باید در آنجا باشم. فقط به این نیاز دارم که وارد پیست شوم و بدوم. مسابقه، مسابقه است. فقط باید در روز خوبت باشی. من فقط باید خیلی سریع از ۵۰ متر اول عبور کنم.”

برچسب ها

0 دیدگاه در “صحبت های جدید اوسین بولت : من آماده ام !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi