مهم ترین رویداد ورزشی پس از المپیک 2008 در چین

مهم ترین رویداد ورزشی پس از المپیک 2008 در چین

بر اساس گزارش ارایه شده از سوی سایت برگزاری مسابقات ، پانزدهمین دوره رقابت های جهانی دوومیدانی ، بزرگترین رویداد ورزشی جهان در سال ۲۰۱۵ است. همچنین این رقابت سومین رویداد بزرگ ورزشی جهان پس از المپیک و جام جهانی فوتبال است.

 

نکته جالب در خصوص برگزاری پانزدهمین دوره رقابت های جهانی آنجاست که بدانیم این مسابقات بزرگترین رویداد ورزشی جهان است که پس از المپیک ۲۰۰۸ در پکن برگزار می شود.

 

برای این مسابقات نزدیک به ۲۸۰۰ نیروی داوطلب فعالیت می کنند که ۴۹ نفر از این داوطلب ها از کشورهای هنگ کنگ و ماکائو هستند و ۱۷ نفر دیگر نیز از کشورهای دیگر هستند. جالب اینکه در میان نیروهای داوطلب، جوانترین عضو ۱۵ سال سن دارد و کهن سال ترین آنها نیز ۷۳ سال سن دارد.

 

لازم به یادآوری است که پانزدهمین دوره رقابت های جهانی پکن از ۳۱ مرداد تا ۸ شهریور در پکن برگزار می شود و اعضای تیم ملی دوومیدانی ایران نیز صبح امروز وارد پکن شدند.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “مهم ترین رویداد ورزشی پس از المپیک ۲۰۰۸ در چین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi