حمایت مهاجرشجاعی از حدادی پیش از مسابقات جهانی

حمایت مهاجرشجاعی از حدادی پیش از مسابقات جهانی

مهاجرشجاعی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی دوومیدانی ایران نیز عنوان داشت: تیم ملی دوومیدانی با آمادگی کامل در رقابت های جهانی شرکت می کند. مسابقات جهانی امسال بزرگترین رویداد ورزشی سال  ۲۰۱۵ جهان است و مسلما از اهمیت بسیاری برای فدراسیون دوومیدانی برخوردار است. اگر بخواهیم از نظر فنی صحبت کنیم، عبور دوندگان سرعتی ما از مرحله مقدماتی موفقیت خوبی برای آنها خواهد بود. همچنین اگر لیلا رجبی نیز بتواند از مرحله مقدماتی بالا بیاید، نشان از عملکرد خوبش داشته است.جعفر مرادی دونده ماراتن ایران نیز در صورت عملمکرد موفق در این مسابقات شاید موفق به کسب سهمیه المپیک ریو شود.

 

وی ادامه داد: احسان حدادی پرتابگر دیسک ما تنها ورزشکاری است که شانس کسب مدال دارد. حدادی از قهرمانان باارزش دوومیدانی است که از چند ماه قبل تمرینات خود را در کشور آلمان دنبال کرده تا بتواند عملکردی موفق در رقابت های جهانی داشته باشد. حدادی یک ورزشکار حرفه ای است و مسلما در صورت آمادگی کامل می تواند در رقابت های جهانی موفق به کسب مدال شود.

 

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد: سطح کیفی رقابت های جهانی بسیار بالا بوده و برای نخستین بار در تاریخ است که تیم ملی دوومیدانی ایران با ۶ سهمیه در رقابت ها شرکت می کند. دوومیدانی ایران در طول تاریخ تنها یک مدال برنز توسط حدادی در رقابت های جهانی کسب کرده است، که این خود نشان دهنده دشواری کار ورزشکاران کشورمان در رقابت های جهانی است.

 

 

مهاجرشجاعی در بخش پایانی صحبت هایش با اشاره به برگزاری رقابت های لیگ و مسابقات دیگر طی دو، سه هفته اخیر تصریح کرد: در گذشته تعداد مسابقات برگزار شده در دوومیدانی بسیار کم بود اما فدراسیون در همین چند روزه شش مسابقه ( آغاز فصل، جام رمضان، مرحله نخست لیگ بانوان، مرحله نخست لیگ آقایان،طرح بزرگ استعدادیابی و رقابت های قهرمانی امیدهای کشور) را برگزار کرده است. شاید در برگزاری این رقابت ها نواقصی وجود داشته باشد ولی تلاش ما این است که نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “حمایت مهاجرشجاعی از حدادی پیش از مسابقات جهانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi