بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

در مرحله نخست که اختصاص به دووهای سرعت و موانع داشت، بیش از ۱۰۰ ورزشکار از ۲۰ استان به رقابت با یکدیگر پرداختند. مسابقات دیروز در مواد ۱۰۰ متر، ۱۱۰ متر با مانع، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر و ۴۰۰ متر مانع و رله سوئیسی برگزار می شود.

 

نتایج کامل رقابت های مرحله نخست طرح بزرگ استعدادیابی در ادامه می آید:

 

 

 

 

قهرمانی نماینده بوشهر در دو ۱۰۰ متر

 

در رقابت های دوهای سرعت و موانع، علی پولادی پور از استان بوشهر با ثبت رکورد ۱۱:۲۵ ثانیه قهرمان دوی ۱۰۰ متر شد.  پس از وی امیر رضا صدیقی از استان خراسان رضوی با ثبت رکورد ۱۱:۲۹ ثانیه به عنوان دوم دست یافت. همچنین سعید پیری از استان کرمانشاه با ثبت رکورد ۱۱:۴۳ ثانیه به عنوان سومی رسید.

بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

تقسیم عناوین دو ۲۰۰ متر میان دوندگان تهران و فارس

 

در ماده ۲۰۰ متر میلاد حاج قلی از استان تهران با ثبت رکورد۲۳:۹۴ ثانیه عنوان نخست را به خود اختصاص داد. پس از وی سید رضا سیادت نژاد از استان فارس با ثبت رکورد ۲۴:۳۳ ثانیه نایب قهرمان شد. همچنین مهدی شجاع از استان فارس با ثبت رکورد ۲۴:۴۵ ثانیه به عنوان سومی دست یافت.

بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

عنوان نخست ۱۰۰ متر با مانع به زیتونلی رسید

 

در ماده ۱۱۰ متر با مانع حسین زیتونلی از استان گلستان با ثبت رکورد ۱۵:۵۴ ثانیه عنوان قهرمانی را آن خود کرد. پس از این ورزشکار، علی سلامتیان از استان قم با ثبت رکورد ۱۵:۶۰ ثانیه به عنوان دوم دست یافت. عنوان سومی ماده ۱۱۰ متر با مانع نیز به علی کشاورز از استان قم با رکورد ۱۵:۷۴ ثانیه رسید.

بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

موفقیت دونده قمی در ماده ۴۰۰ متر

 

در ماده ۴۰۰ متر محمد رضا فریدی از استان قم با ثبت رکورد ۵۱:۰۶ ثانیه عنوان قهرمانی را آن خود کرد. پس از این ورزشکار، یاسر عابدینی از استان آذربایجان شرقی با ثبت رکورد ۵۱:۵۳ ثانیه به عنوان دوم دست یافت.  عنوان سومی ماده ۴۰۰ متر نیز به امین زارعی با ثبت رکورد ۵۱:۷۷ ثانیه رسید.

 

موسوی قهرمان دوی ۴۰۰ متر با مانع

 

در ماده ۴۰۰ متر با مانع سید محمد موسوی از استان بوشهر با ثبت رکورد ۵۹:۶۰ ثانیه عنوان قهرمانی را آن خود کرد. پس از این ورزشکار، احمد باجلان از استان قزوین با ثبت رکورد ۵۹:۹۶ ثانیه نایب قهرمان شد. عنوان سومی ماده ۴۰۰ متر با مانع نیز به ارسطو لطفی از استان کردستان با رکورد ۱:۰۰:۰۷ دقیقه رسید.

بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی

 

 

درخشش تیم لرستان در رله سوئیسی

در رله سوئیسی تیم استان لرستان با ثبت زمان ۲:۰۵:۴۵ دقیقه به عنوان قهرمانی رسید. پس از آن تیم استان بوشهر با زمان ۲:۰۷:۱۵ دقیقه در جایگاه دوم قرار گرفت. تیم استان کرمانشاه با ثبت زمان ۲:۰۸:۲۸ دقیقه سوم شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “بررسی کامل مسابقات استعدادیابی دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi