برگزاری لیگ دوومیدانی در مجموعه ی مجموعه آفتاب انقلاب

برگزاری لیگ دوومیدانی در مجموعه ی مجموعه آفتاب انقلاب

بهمن اسدی اعلام کرد: ورزشگاه آفتاب انقلاب از هر نظر برای برگزاری لیگ دوومیدانی آماده است. خوشبختانه تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب لیگ در نظر گرفته شده و ان شا الله از فردا شاهد برگزاری مرحله اول با کیفیت بالا خواهیم بود.

 

وی افزود: لیگ با کیفیت موجب پویایی دوومیدانی می شود. در مسابقاتی چون لیگ است که استعدادهای دوومیدانی مورد شناسایی قرار می گیرند. مطمئنا در صورت توجه مناسب به لیگ، می تواند به پیشرفت دوومیدانی سرعت بیشتری داد.

 

اسدی ادامه داد: پس از موفقیت ورزشکاران کشورمان در جام کازانف و کسب ۴ سهمیه المپیک ، حالا انتظارت از دوومیدانی بالاتر رفته است. امیدواریم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد و در لیگ هم شاهد رقابت فشرده ورزشکاران در هر ماده باشیم.

 

 

لازم به یادآوری است که نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از فردا در ورزشگاه آفتاب انقلاب آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “برگزاری لیگ دوومیدانی در مجموعه ی مجموعه آفتاب انقلاب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi