مطالب مرتبط:

پیمان رجبی : مهم ترین نقش مربی در روز مسابقه است

پیمان رجبی : مهم ترین نقش مربی در روز مسابقه است

این نگاه که مربی فقط در دوران تمرین حضورش الزامی است و در روز مسابقه نیازی به وجودش نیست، اشتباه است. به عقیده من مهمترین نقش یک مربی در روز برگزاری مسابقات است آن هم در میدان بزرگ و مهم جهانی که از اهمیت بالایی برخوردار است. یک مربی در میدان مسابقه به فراخور وضعیت آن لحظه ورزشکار او را مدیریت می‌کند و استرس ها را کاهش می دهد.

پیمان رجبی ادامه داد: تمام تلاش ما برای لیلا رجبی رسیدن به حدنصاب المپیک بود، که خوشبختانه به این مهم دست یافتیم. اما یک ورزشکار حدود سه مرتبه در سال می‌تواند در اوج آمادگی خود قرار بگیرد و پس از هر بار به اوج رسیدن و حضور در میدان رقابت نیاز به یک ریکاوری دارد. اما از زمان بازگشت لیلا از کازانف زیاد نمی‌گذرد و به دلیل اینکه زمانی برای ریکاوری نداشتیم سعی کردیم تا حد ممکن بدن او را در شرایط قبلی حفظ کنیم، که کار بسیار مشکلی است و در بهترین شرایط او می‌تواند در جهانی پرتابی به میزان کازانف داشته باشد.

پیمان رجبی در پایان در خصوص پیش بینی نتایج مسابقات جهانی گفت: فکر می‌کنم احسان حدادی بتواند بین چهار ورزشکار نخست پرتاب دیسک در این مسابقات باشد. در دوهای سرعت نیز نمایندگان ما به مرحله یک چهارم راه خواهند یافت و نسبت به گذشته یک پله صعود خواهند کرد. لیلا نیز عملکردی در حد کازانف خواهد داشت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “پیمان رجبی : مهم ترین نقش مربی در روز مسابقه است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi