کسب مدال نقره در بازی های وزنه‌ برداری معلولین آسیا

وزنه‌برداری معلولین آسیا

در این دسته، نماینده چین با ثبت رکورد ۲۳۰ کیلوگرم  ضمن شکستن رکورد آسیا و جهان به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت و نماینده مغولستان نیز با رکورد ۲۰۵ کیلوگرم به نشان برنز رسید.

بدین ترتیب دومین روز از رقابت‌های نمایندگان کاروان جمهوری اسلامی ایران با کسب یک نشان طلا و یک نشان پایان یافت. کاروان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره از این رقابت‌ها شده است.

فردا، چهارشنبه و در چهارمین روز از مسابقات سامان رضی و علی صادق‌زاده به ترتیب در اوزان ۹۷ و ۱۰۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خواهد رفت. رقابت های آزاد قهرمانی وزنه برداری آسیا و اقیانوسیه با حضور نمایندگان ۲۸ کشور از ۴ مرداد ماه در شهر آلماتی آغاز شده و تا ۸ مرداد ماه در جریان خواهد بود.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب سیامند رحمان، احمد امین زاده، علی صادق زاده، سامان رضی، حامد صلحی پور، مجید فرزین، نادر مرادی و امیر جعفری در این رقابت ها شرکت کرده است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “کسب مدال نقره در بازی های وزنه‌ برداری معلولین آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi