مطالب مرتبط:

جلسه ی تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون بوکس کشور

جلسه ی تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون بوکس کشور

در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی بوکس در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک، گفت: بوکس نخستین سهمیه المپیکی ما برای بازی‌های ریو را کسب کرد و حتی در دوره‌های گذشته المپیک سهمیه‌های خوبی بدست آورده بود، ولی در این دوره امیدواریم همانطور که خودشان انتظار دارند به مدال هم دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: کمیته ملی المپیک بر آماده سازی تیم‌های ورزشی در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک نهایت حمایت خود را خواهد داشت و بوکس همیشه یک پای سهمیه گیران بازهای المپیک بوده است که حتی در دوره گذشته به مدال هم نزدیک شده بود.سپس شاهرخ شهنازی تصریح کرد: حضور نمایندگان کشورمان را در رقابت‌های کسب سهمیه بخوبی پیگیری می کنیم بخصوص رشته بوکس را که امیدواریم در رقابت‌های لیگ حرفه ای و مسابقات جهانی بتواند تعداد سهمیه المپیکی ما را افزایش دهد.

در ادامه اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی ضمن مطلوب دانستن برنامه آماده ساز تیم ملی بوکس ابراز داشت: تیم ملی بوکس کشورمان همیشه جزو رشته های سهمیه بگیر در بازی‌های المپیک بوده و حتی در لندن تا مرحله کسب مدال هم پیش رفت و در این دوره هم امیدواریم بچه ها خوب ظاهر شوند و ما هم هر آنچه از دستمان برآید برای آماده سازی این تیم انجام خواهیم داد.

احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس هم ضمن توضیحاتی در خصوص وضعیت فعلی نمایندگان بوکس کشورمان ابراز امیدواری کرد بوکس بتواند همچون گذشته در کسب سهمیه المپیک موفق ظاهر شده و فدراسیون تمام تلاش خود را معطوف به این مسئله کرده است.

سپس حسین نهرودی به ارائه گزارشی از اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس در لیگ حرفه ای و اردوهای برون مرزی پرداخت و اکبر احدی و علیرضا استکی نیز هر کدام بطور مستقل گزارشاتی از برنامه ها  و مسابقات آینده بوکسورهای کشورمان در لیگ حرفه ای و دیگر رویدادها ارائه کردند.

همچنین دانشمند دبیر فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از حمایت‌های کمیته ملی المپیک در خصوص برخی نیازهای این فدرسیون در زمینه روانشناسی، اردوهای استانی و برون مرزی و تجهیزات بدنسازی ارائه کرده که مرکز نظارت بر تیم‌های ملی اعلام داشت تا لیستی در این زمینه ارائه دهند تا نسبت به برآورده کردن نیازهای آنها اقدام شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “جلسه ی تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون بوکس کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi