مطالب مرتبط:

آغاز مسابقات جانبازان و معلولین از امروز

مسابقات دوومیدانیآغاز مسابقات جانبازان و معلولین از امروز

این مسابقات آخرین مرحله انتخابی تیم ملی است و افرادی که بتوانند به رکوردی مشابه رکورد نفر چهارم دنیا (از ابتدای سال ۲۰۱۵ تاکنون) دست یابند، به جمع ملی‌پوشان افزوده خواهند شد. مسابقات روز پنجشنبه ساعت ۸ صبح در بخش بانوان آغاز خواهد شد و از ظهر در بخش مردان پیگیری می‌شود.

اسامی اولیه منتخبین این رقابت‌ها، روز جمعه در وبلاگ انجمن دوومیدانی درج می‌شود و ورزشکاران تا ساعت ۸ صبح روز شنبه، ۱۰ مرداد ماه فرصت دارند اعتراضات خود را در وبلاگ ثبت کنند و پاسخ اعتراضات نیز در همان مکان به اطلاع خواهد رسید.

علی‌اصغر هادی‌زاده، رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: مسابقات باشگاهی امسال به نسبت دوره‌های گذشته با تغییراتی همراه است و به صورت مستقل در دو گروه برگزار می‌شود. یک گروه دوها و پرش‌ها و گروه دیگر پرتاب‌ها. همچنین برای اولین بار مسابقات بانوان دارای کاپ جداگانه و مستقل از مردان خواهد بود.

وی افزود: در این رقابت‌ها امتیازات به صورت تیمی حساب می‌شود و مدال انفرادی توزیع نخواهد شد و در مجموع سه سری کاپ قهرمانی در بخش پرتاب‌های بانوان، دوها و پرش‌های مردان و پرتاب‌های مردان، به تیم‌های برگزیده اهدا می‌شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “آغاز مسابقات جانبازان و معلولین از امروز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi