مطالب مرتبط:

توان کسب نتیجه بهتر توسط ابارقی

thum-a47c716684c7f06ac37-akbarpur_9908

محسن اکبرپور یکی از مربیان دو های سرعت کشورمان گفت: زمان برگزاری رقابتهای رکورد گیری واقعا مناسب بود و گرما ورزشکاران را اذیت نکرد.

محسن اکبرپور در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: محمد حسین ابارقی بهترین نتیجه خود را در داخل کشور ثبت کرد اما حتی ۸۰ درصد آنچه در تمرین به نمایش می گذاشت نبود و اطمینان دارم که می تواند در رقابتهای کازانف نتیجه بهتری کسب کند و یا حدنصاب ورودی را به دست آورد.

وی ادامه داد: تقدیر از مربیان تاثیر بسزایی در بروز انگیزهای تازه برای ادامه کار به وجود آورد. مسئله دریافت هدیه نیست، من زندگی ام را برای ورزش گذاشته ام، اما یاد کردن از مربیان و تقدیر از آنها هر چند هم که ساده صورت بگیرد، باعث افزایش انگیزه و ادامه کار با بازدهی بالا خواهد بود.

وی در پایان گفت: ابارقی می تواند در کازانف به ورودی برسد و این پناسیل را دارد. او در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا عملکرد بسیار خوبی داشت، که البته در آن مسابقات من او را همراهی کردم، اما متاسفانه ظاهرا در کازانف امکان حضور من وجود ندارد و قطعا حضور مربی موجب قوت قلب برای ورزشکار است، خصوصا محمد حسین که سن و سال کمی دارد. به هر حال خوشبختانه آقای عبدالغفار سقر به عنوان یک دونده پیشکسوت که روزی رکورددار این رشته بوده و شرایط ورزشکاران را کاملا درک می کند این تیم را همراهی خواهد کرد و این نقطه عطفی برای دوندگان سرعتی است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “توان کسب نتیجه بهتر توسط ابارقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi