فارس برای پیشرفت دوومیدانی استان میزبان لیگ شد

حافظیه شیراز فارس

سرپرست هیات دوومیدای فارس اعلام کرد: هدف ما از گرفتن این میزبانی جذب عمومی مردم  و توسعه این رشته در استان فارس است.

سیروس زارع در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: میزبانی یک استان کمک می‌کند تا این رشته بیش از پیش به مردم معرفی شود و علاقه‌مندان زیادی جذب دوومیدانی شوند.

وی در خصوص شرایط برگزاری توضیح داد: رقابتها در پیست ورزشگاه حافظیه که استادیوم اصلی شیراز است برگزار می‌شود، که خوشبختانه پیست خوب و مجهزی است. تیم برگزاری نیز از افراد بومی این استان هستند که همه تجربه برگزاری چندین رقابت را در کارنامه خود دارند اما این امکان هم وجود دارد که فدراسیون بر اساس صلاحدید داورانی را از تهران اعزام کند.

وی افزود: آب و هوای شیراز در شهریور ماه به مراتب بهتر خواهد شد و قطعا سعی بر این داریم مسابقات را در بازه زمانی برگزار کنیم که ورزشکاران با مشکلی مواجه نشوند ضمن اینه مشکلی برای نور نداریم و می توانیم مسابقات را زیر نور برگزار کنیم. احتمالا اینکه با توجه به تبلیغاتی که از قبل خواهیم داشت، احتمال حضور تماشاچیان نیز وجود دارد.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “فارس برای پیشرفت دوومیدانی استان میزبان لیگ شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi