امیدواری احسان مهاجر شجاعی به کسب سهمیه در کازانف

احسان مهاجر شجاعی

احسان مهاجر شجاعی ، سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانیبیان داشت: خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و به کسب یک تا دو سهمیه در کازانف امیدواریم.

احسان مهاجر شجاعی در گفت و با سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت ورزشکاران خوب است و به کسب نتایج خوب در کازانف قزاقستان امیدواریم.مسلما تمام تلاش مربیان و ورزشکاران این است که بین یک تا دو سهمیه المپیک و شاید هم بیشتر در قزاقستان کسب کنند. اگر نمایندگان ما بتوانند در این مسابقات به حد نصاب های المپیک ۲۰۱۶ ریو برسند، قطعا در رقابتهای انتخابی بعد با روحیه بالاتر، امیدواری بیشتر و آسودگی خاطر شرکت خواهیم کرد.

وی در خصوص رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور توضیح داد: هدف ما در نوزدهمین دوره این مسابقات آن است که لیگ را نسبت به دوره های گذشته منظم تر و با کیفیت تر برگزار کنیم. در همین راستا تلاش می کنیم که تیم های بیشتری را نسبت به سنوات گذشته با لیگ درگیر کنیم تا کیفیت مسابقات نیز افزایش یابد.

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد:همانطور که می دانید این رقابتها از اهمیت بالایی برخوردار است. در تمامی رشته ها ملی پوشان و ورزشکاران مستعد که آینده ورزش را رقم می زنند از دل رقابتهای لیگ انتخاب می شوند. امیدواریم در دوومیدانی نیز این اتفاق رخ دهد.

مهاجر شجاعی در پایان گفت: علاوه بر لیگ بزرگسالان، برگزاری مسابقات زیر گروه و رقابت های امیدها و جوانان نیز در دستور کار فدراسیون دوومیدانی است.ان شا الله برنامه این مسابقات نیز به زودی اعلام می شود تا پس از چند سال وقفه در برگزاری لیگ جوانان، امسال شاهد فعالیت در این دسته باشیم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “امیدواری احسان مهاجر شجاعی به کسب سهمیه در کازانف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi