تدوین آئین نامه نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ دوومیدانی

لیگ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در حالی از روز ۱۱ مرداد ماه آغاز خواهد شد که آئین نامه آن در کمیته فنی فدراسیون به تصویب رسید.

بر اساس این آئین نامه مصوب حداکثر ۱۲ تیم حق حضور در این لیگ را دارند و هر تیم می تواند از حضور حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۷ ورزشکار بهره ببرد.

تعداد تیم های حاضر در این دوره از رقابتها در جلسه ای که به زودی میان مسئولان فدراسیون و نماینده باشگاهها برگزار خواهد شد، مشخص می شود.

سال گذشته و در جریان هجدهمین دوره رقابتهای دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور(سال۹۳)، در بخش مردان،  تیم نفت تهران با ۷۷۱.۵ امتیاز قهرمان شد و بر سکوی نخست ایستاد. موسسه مالی و اعتباری افضل توس که نخستین حضور خود را تجربه می‌کرد، با ۴۲۹ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم سبک سازان شرق خراسان شمالی با ۵/۳۱۳ امتیاز سوم شد.

در بخش بانوان نیز تیم مقاومت بسیج با ۸۰۹ امتیاز قهرمان شد، موسسه مالی و اعتباری افضل توس با ۶۱۷ امتیاز به نایب قهرمانی رسید و تیم گلستان با ۲۸۱ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

علاقه مندان می توانند برای مشاهده آئین نامه نوزدهمین دوره رقابتهای باشگاههای کشور به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

 

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “تدوین آئین نامه نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ دوومیدانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi