مطالب مرتبط:

رخت نو بر مجموعه اختصاصی دوومیدانی آفتاب انقلاب

آفتاب انقلاب

مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب جلوه ی تازه ای به خود گرفت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی،خوابگاه مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با اختصاص هزینه ای از سوی فدراسیون دوومیدانی، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت.

مجموعه آفتاب انقلاب تنها مجموعه اختصاصی فدراسیون دوومیدانی است که در زمان ریاست علی کفاشیان بر این فدراسیون، احداث گردید.

پس از تغییرات صورت گرفته در دوومیدانی و سرپرستی سید حسن طباطبایی در این فدراسیون، بازسازی و مرمت خوابگاه مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب در دستور کار قرار گرفت تا جایی که پس از نزدیک به ۵۰ روز سرانجام ابتدای این هفته به بهره برداری رسید.

آفتاب انقلاب

حالا دیگر ورزشکاران دغدغه اسکان ندارند

بهمن اسدی مدیر مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب در خصوص بازسازی خوابگاه ورزشکاران مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب گفت: خوابگاه ورزشکاران در مجموعه آفتاب انقلاب بعد از مرمت و بازسازی از ابتدای این هفته مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر حدود ۳۵ نفر می توانند از این کمپ استفاده کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این خوابگاه در وضعیت چندان مناسبی نبود، از سوی فدراسیون یک بازسازی اساسی در آن صورت گرفت. حتی تعویض کف پوش ها، دیوار کوب و تعویض و خرید وسایل جدید نیز انجام شد تا ورزشکاران در فضایی مناسب اسکان داشته باشند و ما هم بتوانیم از داشته هایمان برای ورزشکاران بهترین بهره برداری را داشته باشیم.

اسدی در خصوص محل اسکان بانوان توضیح داد: نمی توان از یک خوابگاه برای هر دو بخش زنان و مردان استفاده کرد، مگر اینکه مدت زمان تمرینات و اردوی آنها تداخل نداشته باشد که معمولا به طور همزمان در اردو هستند، به این منظور پیشنهاد کرده ایم بخش دیگری از این کمپ را هم برای بانوان مورد بازسازی قرار دهیم که در صورت موافقت سرپرست فدراسیون با سرعت انجام خواهد گرفت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رخت نو بر مجموعه اختصاصی دوومیدانی آفتاب انقلاب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi