مطالب مرتبط:

عملکرد مناسب فدراسیون در افزایش انگیزه مربی

مربی

احمد رمضان زاده ، مربی حسن تفتیان بیان داشت :  تقدیر فدراسیون از مربیان، انگیزه آنها را برای پرورش استعداد چندین برابر کرده.

احمد رمضان زاده در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: این کار قشنگ برای نخستین بار در فدراسیون دوومیدانی انجام شد. با همین کار ساده مشخص شد که می توان مربیان را نیز دید. به سهم خود از مسئولان فدراسیون دوومیدانی تشکر می کنم که با این کار زیبا انگیزه مربیان را برای کار کردن و پرورش استعدادهای دوومیدانی دو چندان کردند.

وی افزود: ما در ایران با کمبود مربی مواجه هستیم و حفظ مربیان با تجربه کار بسیار ارزنده ای است. فدراسیون با این کارها می تواند علاوه بر حفظ مربیان ، انگیزه آنها را دو چندان کند. دوست ندارم این تصور بوجود آید چون از من تقدیر شده این گونه می گویم، اگر شنبه شب به جای من از هر مربی دیگری هم تقدیر می شد، همین حرف ها را می زدم.

مربی حسن تفتیان خاطرنشان کرد: من تفتیان را از نونهالی بزرگ کرده ام و قطعا می توانم ده ها شاگرد دیگر همچون او تربیت کنم. البته این را هم اضافه می کنم که حسن تفتیان یکی از بهترین ورزشکاران به لحاظ اخلاق حرفه ای است. او از حرفهای مربی تمکین می کند و بر اساس برنامه در هر رقابتی خواب، استراحت و تغذیه خود را تنظیم می کند.

رمضان زاده در پایان گفت: از عملکرد تفتیان در این مسابقه رضایت نداشتم، او می توانست خیلی بهتر از این بدود اما رقابت را واگذار کرد و اجازه داد ابارقی از او سبقت بگیرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “عملکرد مناسب فدراسیون در افزایش انگیزه مربی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi