مطالب مرتبط:

تفتیان برای کسب سهمیه المپیک به کازانف می رود

تفتیان

رکورددار دو ۱۰۰ متر تیم ملی کشورمان ، حسن تفتیان می گوید به کازانف می رود تا سهمیه المپیک را کسب کند.

حسن تفتیان در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: سطح کیفی مسابقات انتخابی تیم ملی که شنبه شب برگزار شد خیلی بالا بود، به جرات می توانم بگویم که سطح مسابقات دو ۲۰۰ متر با مسابقات قهرمانی آسیا برابری می کرد و رکوردهای ثبت شده نیز این ادعا را ثابت می کند.

وی افزود: عملکرد خودم خوب بود و توانستتم رکورد شخصی ام را جابجا کنتم اما واقعیت این است که رقابت های دو ۲۰۰ متر برای من حکم مسابقه تمرینی را داشت و نمی خواستم برنامه هایم را برای این مسابقات تغییر دهم. البته شاید برخی از دوستان تصور کنند چون دوم شدم این حرف ها را می زنم اما واقعا بنده به مسابقات شنبه شب به چشم یک رویداد مهم نگاه نکردم.

رکورددار دو ۱۰۰ متر ایران ادامه داد: هدف اصلی ام موفقیت در کازانف است و امیدوارم در این رقابت ها ورودی المپیک را کسب کنم. البته رسیدن به ورودی در نظر گرفته شده، دشوار بوده اما غیرممکن نیست. امیدوارم عملکردم به گونه ای باشد که سهمیه المپیک را در قزاقستان کسب کنم.

تفتیان در بخش پایانی صحبت هایش خاطرنشان کرد: یکی از کارهای خوب فدراسیون در مسابقه انتخابی شنبه شب، برگزاری مسابقات زیر نور بود. این کار در تمام دنیا مرسوم است و بالاخره بعد از مدتها در ایران نیز اجرایی شد. هوای خنک شب کار را برای ورزشکاران راحت کرد. جدا از موضوع زمان برگزاری مسابقات، تقدیر از مربیان نیز بسیار جالب توجه بود. برای خود من خیلی خوشحال کننده بود که بالاخره بعد از مدتها از مربیان ورزشکاران نیز نامی به میان آمد تا پس از سال ها خستگی از تنشان خارج شود.

ما هم مثل شما امیدواریم که هدف حسن تفتیان برای دست یابی به سهمیه المپیک و پس از آن مدال خوش رنگ طلا محقق شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تفتیان برای کسب سهمیه المپیک به کازانف می رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi