مطالب مرتبط:

بازگشت غیرمنتظرانه بولت به رقابت های لندن

بولت

به گزارش خبرگزاری فارس، اوسین بولت بیان داشت در اواخر ماه جاری برای شرکت در مسابقات دوی سالیانه ۱۰۰ متر به استادیوم شهر لندن بازمی‌گردد.

دارنده رکورد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر جهان که ۶ عنوان المپیک و ۸ قهرمانی جهان را در کارنامه دارد به دنبال بازگشت به محلی است که در سال ۲۰۱۲ توانست ۳ مدال طلا به دست آورد.

وی در این باره گفت: لندن شهر زیبایی است که دوست دارم در آن مسابقه دهم. خاطره خوبی از این شهر در المپیک ۲۰۱۲ لندن و همین طور گرند پریکس دارم.

وی افزود: هواداران انگلیسی هم خوب هستند و من انتظار دارم تماشاگران جامائیکایی را نیز در این استادیوم ببینم. این برای تماشاگران شگفت‌انگیز است که جمعه شب نمایش بزرگی را شاهد باشند.

تصمیم دیر هنگام بولت برای حضور در این مسابقات درست بعد از اعلام حضور جورج اوسبورن گرفته شد. اوسبورن اوایل این هفته مالیات اضافی برای حضور در این رقابت‌ها پرداخت کرد.

معمولا شرکت‌کنندگان در این مسابقات باید ۵۰ درصد هزینه ورودی را بپردازند. این یکی از دلایلی بود که بولت در مسابقات لندن در سال ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و لیگ دایموند شرکت نکرد. به هر حال او در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت در این رقابت‌ها شرکت کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “بازگشت غیرمنتظرانه بولت به رقابت های لندن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi